Kicsoda Gilmar Alberg?

Figyelt kérdés

A Direkt Market Kft-n keresztül rendeltem tőle egy könyvet, a "Játsszon és nyerjen könnyen a lottón" címűt. Mivel sok hibát találtam írásában, utána akartam nézni, pontosan ki is ő.


A prospektusban azt írják róla, egy svéd kutató, de még idegen nyelven sem találtam semmilyen leírást róla. Egyébként egy kedves kis képet is közöltek róla. [link]

Remélem nem vertek át.



2013. jan. 21. 20:20
 1/3 2xSü ***** válasza:
Annyit tudok róla, hogy gyaníthatóan ő nem lottón fog meggazdagodni, hanem könyveladással…
2013. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért megfordul az ember fejében, hogy ha olyan tuti az ötlete, miért adná tovább bárkinek is? Én régebben kaptam olyat, hogy tutibiztos nyerési módszer a kaszinókban. Sokalltam érte azt a (ha jól emlékszem) 6000 forintot, így nem tudtam meg a tuti tippet :) Valószínű, hogy az is ilyesfajta átverés lehetett. Valami a-val kezdődő cégen keresztül hirdette magát (ugyanitt valami csodatevő köcsögöt is lehetett rendelni).
2013. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk sokat nem vesztek vele, mert visszaküldöm a könyvet és akkor visszafizetik az árát, ugyanis írtam nekik egy e-mailt az észrevételeimmel, de érdemben nem válaszoltak, csak annyit mondtak, ha nem tetszik, küldjem vissza.
2013. jan. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!