Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A hon és népismeretnek mennyir...

A hon és népismeretnek mennyire van köze a történelemhez?

Figyelt kérdés
Magyartanár szeretnék lenni, de a magyar mellé még választanom kellene egy szakot. A hon és népismeretre gondoltam, csak nem igazán tudom hogy mi az. 1 évet tanultam még általános iskolában, de már nem is emlékszem rá. Mivel ennyire nincsenek előismereteim hülyeség lenne ezt választani ?

2013. febr. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, igen. Egyébként annyira van köze, hogy annak része egyfelől, de másfelől annál több, mert beletartozik nyelvfejlődés, más nyelvekhez viszonyulás, hagyományok, szertartások, szokások, öltözködés, egyáltalán az életvitel az ismert történelmi kezdetektől napjainkig.
2013. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2013. febr. 21. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül melyiket választottad?
márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!