Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mennyire igaz az hogy minden...

Scherer Lili kérdése:

Mennyire igaz az hogy minden fejben dol el? Marmint az lehetseges hogy ha valamire nagyon koncentralunk es nagyon szertnenk akkor az 'valora' valik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyrészt igaz, hogy minden fejben dől el. Ennek viszont semmi köze a materializáláshoz, a telekinézishez meg a többi fantáziaszüleményhez. Tehát egyrészt nem, nem lehetséges, másrészt semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Van egy olyan dolog, hogy bevonzás törvénye. Az a lényege, hogyha valamire nagyon sokszor pozitívan gondolsz, az teljesülni fog. Van is könyv, film erről. Egyébként ez akkora hülyeség, hogy hihetetlen. Gyerekkorom óta arról álmodtam, hogy madárként repüljek. Mondhatni fejben vingsuit-oztam (persze akkor még nem volt ilyen) és a mai napig nem vált valóra, pedig tettem is érte. A könyvben pedig annyi van, hogy pozitívan kell sokszor gondolni rá...


Ennek egész más a lényege. Azt jelenti, hogy nem ész nélkül mész előre. Például én MTB downhillnél először lassacskán lecsattogok a pályán, aztán a menet előtt fejben lemegyek versenytempóban. Ilyet láthatsz például a műrepülő pilótáknál is, alkalmanként kézzel modellezve a repülő útját. Ezzel mondhatni beprogramozza az agyát és ha arra kerül a sor, pontosabban hajtja végre az adott mozdulatsort.

Szerintem ezt jelenti.

2013. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Amit írtál, két külön dolog.

A reakcióid nagy része a fejben dől el. Az is, hogy lesz-e orgazmusod, pl. Kevésbé függ attól, hogy mit csinálnak éppen veled.


Az viszont, hogy a világ hogyan működik körülötted - nem a fejedben dől el. Erre bizony törvények vannak, csak nem a vonzás törvénye.

2013. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ezt szerintem inkább úgy kell értelmezni, hogy ha valamire nagyon koncentrálsz az áthatja minden tettedet és gondolatodat, ettől fogva előbb-utóbb eljutsz a kívánt dologhoz. Se több, se kevesebb ennél.
2013. júl. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Makoscsiga ***** válasza:
93%

"Van egy olyan dolog, hogy bevonzás törvénye. Az a lényege, hogyha valamire nagyon sokszor pozitívan gondolsz, az teljesülni fog."

Ez baromság... miért nem hallottam eddig, hogy ilyen vonzás-törvényemániás nyert volna az ötöslottón? Vagy valójában nem is akarnak gazdagok lenni, jó nekik a szoba-konyha kőbányakispesten a havanna lakótelepen? :-D

2013. júl. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off


A másodikat lepontoztátok, mert írta, hogy van egy olyan dolog, hogy a bevonzás törvénye.

De ha tovább olvassátok, akkor láthatjátok, hogy ő sem hisz benne.

Ezért nem kellett volna lepontozni.

2013. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lett lepontozva? Mert nem a kérdésre válaszolt, szerintem.

Ez olyan, mintha én elkezdenék regélni itt arról, hogy létezik egy olyan, hogy a Föld egy sárkánytojás volt, amit egy földöntúli hatalommal bíró sárkány tojt, és amikor felrepedt e tojás héja, a héjakból alakultak ki a tektonikus kőzetlemezek, a tojássárgája pedig a bolygó magja, a tojásra került bacikból meg kifejlődött rajta az élet. Aztán hozzáteszem, hogy ez szerintem hülyeség, én nem hiszek benne. Ez akkor most értékelhető válasz szerinted? :)

2013. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"...valamire nagyon koncentralunk es nagyon szertnenk akkor az 'valora' valik?"


Ez pontosan a bevonzás törvénye akar lenni. Vagy én értelmezem rosszul? Esetveg nem jól tanultam meg a szavak jelentését? Nah mindegy.

Köszönöm annak, aki a védelmemre kelt, de nyugi, nem érdekelnek a pontjaim, százalékom. Azért járok ide, hogy válaszaimmal segítsek másoknak. Van akinek nem tetszik a válasz, az lepontoz. Ez van, nem vagyunk egyformák. :)

2013. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!