Kik a svábok? Hol laknak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 13:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
75%
Egyáltalán nem vagy/vagytok cigányok, légy büszke az őseidre hiszen én is az vagyok. Akik ezt hangoztatják azok mind egy szálig tudatlanok akiknek lövésük sincs mi mit jelent.Lehetne erről regélni, de nem teszem, fogadd el hogy élnek a Földön primitív, gyengébb agyfunkciókkal megáldott egyedek, nem emberek. Emelkedj felül s légy büszke arra a vérre ami az ereidben csordogál!
2017. máj. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Milyen cigánynak ? A svábok fehérek, vörös, szőke, barna hajjal... Inkább zsidónak nézik általában. Sokan azt hiszik, hogy a német nevűek WW2 miatt ide szökött zsidók. Én Koch vagyok és a ch végződés miatt lehet, hogy én is jew vagyok 😂😂 nem tudom... remélem nem. Meg a "berg" végződés is gyakori a csillagosok közt.
2023. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem anyai-apai ágon vannak szèp számmal sváb felmenőim. Mondjuk,elèggè làtszik rajtam.
febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!