Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Elképzelhető, hogy Hilary...

Elképzelhető, hogy Hilary Putman meleg, perverz, a fiatal fiúkat jobban kedvelő ember? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki ilyen. Gyűlölöm, ahogy mindenki gyűlöli, aki tudja róla, hogy egy beteg fas.z. Kívül egy mézes mázos öregúr, sokan félre is ismerik, hogy milyen kedves, belül pedig rothad mint az alma.


És hajszálra pont olyan képet vág, mint Hilary Putman a wikipédiás képen.



#putman
2013. szept. 7. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Dafuq did I just read?
2013. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy elképzelhető, minden elképzelhető. Nekem legalábbis sikerült, bár fingom sincs ki az a Hilary Pulman. Igazából nem is érdekel különösebben, de képzeltem egy arcot neki, aztán elképzeltem hogy beteg és perverz. Sikerült, bár utána gyorsan megszabadultam ettől a rémképtől.
2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de ez a vád még soha fel sem merült fel vele szemben:


[link]

2013. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:
Mi köze a két dolognak egymáshoz? Egy kicsit a Gyalog galopp jut eszembe, abból a boszorkányos jelenet: http://www.youtube.com/watch?v=qvzNfKvIG9s#t=89s
2013. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztában vagyok, hogy a kérdésemben mekkora előítélet lakozik, de nem tudok szabadulni a képtől.


Sajnos.

2013. szept. 7. 13:08
 6/6 2xSü ***** válasza:

Hát pedig az előítélet egyedi esetre nem húzható rá. Az érzéseket meg meg kell tanulni kezelni.


De én eleve az alapfelvetésedet is megkérdőjelezném. Honnan tudod, hogy az illető a fiatal fiúkat jobban kedveli? Hacsak nem ő maga nyilatkozott erről, addig szimpla szóbeszédről van szó. Lehet, hogy valaki kitalálta, mert amúgy nem kedveli valamiért. Szóval a kérdés, hogy bizonyosságból indulsz-e ki, vagy olyan dologból, amiről nem bizonyosodtál meg, pusztán érzelmileg tetszetős vélemény?

2013. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!