Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Monográfiában valaki jártas?

Monográfiában valaki jártas?

Figyelt kérdés

Elkéne péntekig olvasnom egy általam szabadon választott történeti monográfiát és előadnom, de sajnos nem tudom, hol keresek ilyeneket, hisz még sose hallottam róla! Tudnátok nekem segíteni és linkelnétek be egy kettőt?

előre is köszönöm szépen :)



2013. szept. 16. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy egy egész könyvröl van szó? pentekig kicsit necces...


Én ezt nagyon szerettem, de regény, nem tudományosnak szánt mü. De a stilusábol kiindulva el tom kepzelni, hogy azért van benne forrásjegyzék...

[link]


Tudományos monográfiat történelemböl talán csak egyet olvastam, de kicsit száraz:

Gerhard A. Ritter: Der Preis der deutschen Einheit. Die Wiedervereinigung und die Krise des Sozialstaats.

C.H. Beck, 2007.

[link]


Gazdaságtörténész, ilyesmivel foglalkozik:

[link]


Tudom, német, de magyarul sztem nincs meg :-(



Esetleg ez talán belefér, és pár nap alatt kb. fogyasztható...

[link]

2013. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2013. szept. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!