Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Középiskola első osztály....

Középiskola első osztály. Milyen füzetek kellenek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem annó 10-15 db négyzethálósat, és annyi. Olyan kell, ami neked kényelmes, gyakorlatilag tökmindegy, írni lehessen bele. Én csak négyzethálósba szeretek írni, a csíkosakat utálom.
2011. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem matekhoz volt 1 négyzethálós spirál (4 évig :) ), ezen kívül pedig csak "üreslapos" füzeteim voltak. Abban jobban lehetett logikusan jegyzetelni.


Középiskolában nem árt, hogyha megtanulod a logikus jegyzetelést a "mindent leírok amit a tanár mond / ír ) szisztéma helyett, mert az utóbbi felsőoktatásban lehetetlen. Ha ott kell elkezdened megtanulni jegyzetelni halálra vagy ítélve.

2011. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oké-oké.

köszi :)

innen akkor már menni fog. még egy kérdés.

ostoba osztályfönököm azzal riogat minket hogy lányoknak mindenképp szoknyába kell lenni ballagáskor, és ez középiskolában is követelés... igaz ez?..

2011. márc. 30. 12:43
 4/8 anonim válasza:
100%
jó hülye az osztály főnököd:D nem kell szoknya szerintem;)
2011. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Szoknya nem, matrózblúz viszont kötelező szokott lenni.
2011. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk minden tantárgyból az első órán megmondták, milyen füzetek kellenek. Biztos nektek is meg fogják mondani. Veszel egy pár négyzetrácsos, vonalas meg sima füzetet, ha lesz énekórád, akkor értelemszerűen egy énekfüzetet is, másféle füzet meg nem nagyon szokott kelleni (nem is nagyon létezik másféle:D).
2011. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolája és tanára válogatja. Van, ahol kell a szoknya, van ahol nem. A matrózblúz sem előírás mindenhol.


A füzet is ilyen, tanártól függ. Van olyan tanár, aki középiskolában is megmondja, hogy mibe kéne írni. Van, ahol közlik, hogy nem ez nem a dedó, hogy előírják hogy milyen füzeted legyen, csak tudd az anyagot. Van olyan gimis tanár, aki beszedi a füzetet olykor, van, akit az se érdekel, ha kitépett lapokra írsz. Van, aki nem szereti, ha spirálba írnak a diákok.


A jó hír: év elején el fogják mondani.

2011. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi : )
2011. márc. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!