Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi alapján dönt az ember...

Kefyr kérdése:

Mi alapján dönt az ember (bármiben is), csak a társadalom, neveltetés, környezet. Stb. határozza meg gondolkodásunkat vagy valami egyéb is ami ezen kívül áll. És ha van akkor mi ez?

Figyelt kérdés

Csak véleményekre vagyok kíváncsi nem pontozok le senkit azért mert így vagy úgy vélekedik.

Előre is köszönöm.


2013. nov. 21. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Genetika.
2013. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül a jó vagy rossz tapasztalat, vagy a jellembeli tulajdonságok is.
2013. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem ezeket a tényezőket beleértve az általatok felsoroltakat is mind befolyásolni tudja a világ amelyben élünk. Én beleborzongok abba hogy ezáltal semmit sem mondhatok sajátnak :D
2013. nov. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!