Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ki milyen bizonyítékot ismer...

Ki milyen bizonyítékot ismer (mármint tudás szintjén), hallott, olvasott, látott neten/könyvben a gázkamrák és a náci kegyetlenségek létezésére?

Figyelt kérdés

Szerintem siralmas a sok hülyeség, de legfőképp MERŐ ellentmondásokkal teli, agyament ámokfutás amit a holokauszttagadók mind összeírkálnak neten, folyóiratokban, újságban, könyvekben.

Már az írásukon is látszik, hogy valami nincs rendjén az igazságtartalmukkal, képtelenek cinizmus, feketehumor, elfogultság nélkül írni, bármilyen környezetről is legyen szó! Beszélnek szélsőségekről, miközben ők is végtelenül szélsőségesek.


Nem a zsidókat akarom védeni, mert vannak nagyon szemét zsidók, tudom hogy vannak nagyon-nagyon, végtelenül hülye zsidó szokások, (tév)hitek, agyament vallási törvényeik. (nem véletlenül tesz néha a Biblia is utalást a szívük keménységére)


De azért az, amit az SS tisztek műveltek, ÉS MŰVELNEK MA IS (gőg, tagadás, makacsság, verbális neonácizmus, stb.), még tolószékből is, amilyen kínzásokat, szív és értelemszaggató gyilkosságokat véghezvittek a múltban, és 60 év után is rezzenéstelen arcal tagadják, és élik kényelmes kis életüket.... sok hülye, aki meg csak ír és ír és blogol és kommentezik, hogy mennyire nem léteztek gázkamrák, meg akkor már nácik, meg koncentrációs táborok sem, közben meg már egy középszintű történelem érettségin is elvérezne.....


Nem védeni kéne a még élő kínzótiszteket, hanem őket is lelki és testi kínzásnak alávetni, korra és egészségre való tekintet nélkül, amíg le nem törik az a fenenagy büszkeségük, és ugyanazt át nem élik, amit ártatlan fiatalokkal és öregekkel tettek ők meg annak idején.

Mondják, hogy a bosszú nem boldogít, de a még élő háborús bűnösök testi-lelki megtörése legalább egy kis revans lenne arra, hogy megtorlást vegyünk a gonoszságon, ha már azt a természet úgy látszik képtelen elrendezni.


De kérem, itt még ANNYI SEM történik meg, hogy LEGALÁBB ELISMERNÉNK történelmünk szennyfoltjait.



2014. ápr. 20. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor kezdeném én a sort:


August Hirt "professzor" levele Josef Kramernek, amiben retteg, hogy nem lesz mivel elgázosítania zsidókat a kis gyerekes anatómiai gyűjteményébe : [link]

A professzor bizonyára előde lehetne azon tősgyökeres szakbarbár kitudjahány diplomás, de emberileg 0 (egyszerűség kedvéért maradjunk a nemnegatív számok körében) mai utódainak, akik ha bár legalább legális gyilkosságokba nem bonyolódhatnak, azon hatalmas tudásuk elég sok mindenre felszólítja őket (ti.: feldobom, asztalon maradtak elégségest megkapják).

Szóval, ez az igen jól kinéző ember (bocs, de akkor már én is viszek egy kis cinizmust a dologba ;]) berosált, hogy nem fog tudni miből cianidsót előállítani, hogy előállítsa azon szépséges kis gyűjteményét, amiben majd betegesen tud gyönyörködni a koponyáiban.

A nácik kiß.szott szerencsétlenségére erről levelet írt Kramer, tapasztalt tömeggyilkos barátjának - "...en insofern eine Schwierigkeit aufgetaucht ist als das Material zur Vergasung nicht vorhanden ist..." -, amit pedig végül egy ügyetlen SS tiszt elfelejtett elégetni a többi bizonyíték mellett, és lám...

August Hirt azért feltalálta magát, a féregje még gyorsan begyógyszerezte magát párnák között, mielőtt annak rendje és módja szerint vasra verték volna.



Várom a folytatásokat, ki milyen történelmi bizonyítékokat ismer még a nácik gaztetteire!

2014. ápr. 20. 12:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Hú mennyit írtam,erre jött egy áram szünet!Elég kellemes!A lényege az volt,hogy az elvtársat és a nácikat hasonlítottam össze,hogy Sztálin egy tél alatt jóval több Ukránt nyírt,ki még a háború előtt,mint Hitler 5-6 év alatt!Hitler felajánlotta a zsidókat minden egyes országnak,de senkinek se kellettek!Ő csak megnevelni akarta őket,hisz mi értelme lett volna a lágereknek? ?SS tiszt,náci,német,ezek parancsot teljesítettek,hogy vagy te,vagy ők!Az egyik bűnük még,hogy a magyarokat kiküldték egy vesztes háborúba...Komolyan annyit írtam.pl:a Lengyel tiszteket a ruszkik végezték ki,és nyomatták a propagandát,hogy a németek voltak!Így bedőlt nekik mindenki,amiből még több gyilok lett!A Frankeintstieneket vajon miért nem végezték ki,vagy a náci tudósokat?Mert kellettek az USA-nak!Mein kampf pedig kötelező agymosó olvasmány volt.A zsidók elgázosítása,pedig ezeknek a következménye,a végső megoldás!Nehogy azt hidd,hogy akármelyik párti vagyok,de dédapám rengeteget mesélt róla!Ha érdekel valamilyen téma jelezd azt írok még!De most 2-szer leírni ekkora terjedelmű szöveget...bocs.
2014. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj a Szkeptikus Fórumra. Legutóbb is "csodálatos" volt látni az ottani témába vágó (vagy attól teljesen eltérő) topikokban, ahogy a hozzád hasonlóknál kibújik a szög a zsákból.
2014. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok igazság van a kérdező érvelésében, de azért nem teljes a kép.

Családi élmény a háborúból, hogy egy német utászszakasz jövet is, menet is náluk szállt meg, amikor felrobbantani mentek a Tiszán a hidat. Senkit nem bántottak, a házba éppen csak bekukkantottak, sátort vertek és adtak a gyerekeknek a menázsijukból, tisztek, katonák rendesek voltak. Az oroszokkal is szerencséjük volt, két középkorú suszter volt hozzájuk beszállásolva, akik nem értek rá abajgatni őket, mert halomban állt a csizma, bakancs, cipő, amit szorgalmasan talpaltak, javítottak reggeltől estig, na hja, hosszú az út Moszkvától Berlinig, így hát csak a katonakorú két ifjú kóstolta meg a háborút, de azt már senki sem tudja, miképpen, mert nem jöttek haza, így nem mesélhetik el a viszontagságokat, a szenvedést, a halált.

Mindezt azért írom, hogy bármennyire is igazad van, a kommunista pártnak sosem volt több tagja 10%-nál, ez nyilván vonatkozik a németekre is, a túlnyomó többség nem olyan volt, mint amit érzékeltetsz.

Valóban tragédia a táborok lakóinak a sorsa, de talán az orosz hadifoglyoké a legborzasztóbb, akiket millió számra ejtettek fogságba, főleg a háború elején, de nem voltak felkészülve a tartásukra, ellátásukra, ezért tömegesen pusztultak a legnyomorúságosabb körülmények között és még a túlélők is csak a Gulagot kapták a hazájuktól kárpótlás gyanánt.

Az pedig megint egy másik dolog, hogy számszerűen egy zsidó áldozatra kilenc nem zsidó jut és nem tudom, ha választani kellene, mit választanék, a gázkamrát e, vagy egy lebombázott ház romjai alatt az esetleges szörnyű kínhalált, amely napokig is tarthatott. A háborús sebesülések is borzalmasak voltak, a nagy hatású robbanóanyagok változatos módon osztották a kínhalált, aki túlélte az elejét, csak szörnyű szenvedések után tudott csak végül meghalni és ha meg is maradt, nyomorékként teljesen romokban hevert a jövője.

Részemről sajnálom az orosz katonákat, akiket hátulról is lőttek, az amcsikat is, akik idejöttek meghalni a kényelmes hazájukból, de még a német katonákat is, akik milliószámra masíroztak a biztos pusztulásba, hogy csak mást ne mondjak, a Sztálingrádnál harcoló 300 000 emberből 5000 tért végül haza, testileg, lelkileg megnyomorodva.

A magyar parasztgyerekek sem maguktól meneteltek a Don-kanyarba, de ha megjött a SAS- behívó (Sürgős Azonnal Sürgős), akkor katonaszökevényként nem volt hosszú életű, ha nem szedte a cókmókját.

Mindemellett én nagyon sajnálom az áldozatokat, civilt és katonát egyaránt, beleértve természetesen az ártatlan zsidókat is, akikkel valóban gyalázatosan elbántak, de ha Te csak ennyit szűrsz le ebből az egészből, akkor súlyos tévedésben leledzel és nem tanultál kellőképpen az eseményekből, aminek csupán egy kisebb szegmense a holokauszt, bármennyire is szörnyű volt.

2014. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es.Azért egyet nem értek,hogy hogyan tudták ezer számra beterelni a zsidókat a gázkamrákba?!Ahol 2-3 fegyveres katona volt csak.Miben bíztak?Ezt a magyarokkal csinálnák én lennék az első aki neki rohanna a fegyvereseknek,hogy a többi is kövesse a példám és így már lenyomták volna őket!Semmiféle lázadás,semmi csak tűrtek?Vajon a mai napig miért tartják őket,gyáva alattomos népségnek?Egyik se fogott fegyvert,de aki katonaként élve megfagyott,szenvedett azok a feledés homályába merültek!Itt a Vértes környékén nagyon tombolt a háború,de dédapám az oroszokat gyűlölte iszonyatosan,raboltak fosztogattak a nőket megbecstelenítették...a németek meg kulturáltan kértek élelmet,amikor már nem bírták és megköszönték.Ezt dédapám mesélte,mind!
2014. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ezt a magyarokkal csinálnák én lennék az első aki neki rohanna a fegyvereseknek,hogy a többi is kövesse a példám és így már lenyomták volna őket!Semmiféle lázadás,semmi csak tűrtek?"


El kell ismerjem, mindkettőtök írásában van igazság. És el kell ismerjem, valóban kicsit..... (vagy kicsivel jobban) szélsőséges voltam.


Viszont az, hogy lerohanják őket pusztán a tömeg erejével, lehet, hogy nem ment volna.

Ugyanis egy gépfegyvernek ISZONYATOS ereje van és kevés, nagyon kevés dolog van amit nem szaggat széjjel.

Egy maroklőfegyver egyetlen golyója is tud maradandó izom/csontroncsolódást okozni, vagy akár levinni egy kisebb testrészt. Már bocsánat az indiszkréció miatt...

Namármost, ha 1/20 v. 1/30 másodpercenként csapódik be egy-egy golyó, azoknak az ereje nem megsokszorozódik, hanem meghatványozódik. Ráadásul azok a golyók nem csak olyan kis "ártatlan" 9mm-esek voltak, mint a hulye agyament amerikai filmekben, jóval affeletti méretűek...


Rokonommal történt meg, egy több száz méterről eltévedt golyó végzett vele majdnem : Ő egy emeletes házban volt, a túlsó utcában volt lövöldözés, és az egyik golyó berepült hozzá, először áttörte a párkány ablaküvegét, belecsapódott a falba, de még a visszapattanás ereje elég volt arra, hogy az illetőnek az egész, ismétlem AZ EGÉSZ hasnyálmirigyét szétzúzta úgy ahogy volt. Utána persze amellett, hogy élete végéig inzulininjekciókkal tartotta fenn magát, mesterséges hártyát kellett beültetni neki, mivel értelemszerűen azokat is "levitte" az az egy kiß@szott golyó.


Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet, hogy ott vannak mondjuk 300-an a zsidók, és őrzi őket négy katona, és igen, én is inkább nekirohantam volna nekik, mert az esély, hogyha bár én darálthús leszek a golyóktól, de a mögöttem állók megmenekülnek, abban a helyzetben odáig eljutva, merem azt mondani akiben egy kicsi jóérzés is van, megtette volna..... lehet, hogy mégis a katonák győztek volna. Mindegyiküknek egy-egy gépfegyver, teszem azt 40-es darabszámú 12 milis tölténysor, az már össz. 160, 1 golyó már képes 2-3 egymás mögött rohanó zsidót elvinni.........


Tudom, szánalmasan és cinikusnak hangzik, DE EGYÁLTALÁN NEM CINIKUS MEGJEGYZÉSKÉNT MONDOM, csak érzékeltetem, hogy mekkora egy h@nyadék és sëkkdugasz "találmány", a legszemetebb találmányok közül is az egyik legeslegszemetebb és minden oldalról legkegyetlenebb találmánya a ""teremtés koronájának"" a gépfegyver és a mindenféle sátáni golyószóró.


Minden sëggdugaszt, aki valaha elsőként megkonstruálta a mindenféle ismétlőfegyvereket, gatlin-gépfegyvert mert anyámkínja társait, az emberiség érdekében alkalmazott egyfajta inkvizíció nevében sok-sok (vas)botütésre kellett volna ítélni, aztán nyílvánosan felakasztani, hogy eszébe se jusson egy újabb okoskodó lángésznek ezen agyalnia, különben őt is kerékbetöretik.


És ugyebár, a jószándékú embereknek is sajnos csak annyit sikerült elérniük, hogy bizonyították, hogy nem létezik arra technológiai lehetőség, hogy egy gépfegyver támadását ki lehessen védeni. (K.RV@.LET)



Bocs, tudom, megint elszaladt velem a ló, és ez csak egy kis szelete az emberiség s.@rságainak, csak most hirtelen ezek jutottak eszembe a kommented egy részletének kapcsán.

2014. ápr. 22. 21:49
 7/9 A kérdező kommentje:
*mert ---> meg (nem figyeltem, bocs)
2014. ápr. 22. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó látom nagyin pipa vagy a fegyverekre,de akkor maga puskapor feltalálóját is a gázkamrába kívánod,az is rasszizmus végül is!Itt már szinte mindenből fegyvert akarnak csinálni!Szerinted a maghasadást "piacra" dobták volna,ha tudják milyen következményei lesznek!Amúgy a többségnek elég lett volna egy fegyvert megszerezni,azt jöhetett volna a többi is.Nincs annyi skuló egy tárban,hogy minddel végeztek volna,hidd el voltam katona!Folyamatos tüzelésnél meg a sok surlódás hatására eldeformálódik a cső!Így azt is cserélni kellet volna!Az ismerősöd(rokonod),meg sajnálom!Önvédelmi fegyvert lehet még tartani csak elzárva,na de azt mire kinyitod addigra 10szer agyoncsapnak és még a pisztolyt is elviszik.<Ennek így semmi értelme!USA 40 % adója a fegyverkezésre megy el,igen ám de azt ki is kell használni,ezért vannak ott mindenhol.Amíg ebben van a legnagyobb pénz addig nem lesz nyugta az embernek!El se tudod képzelni,hogy M.o-n mennyi van!Voltam pár lőszerraktárban.
2014. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy az eredeti kérdésre reagáljak, az én olvasmányaimban szereplő Leuchter-jelentés szerint a helyszíni vizsgálatok, és a vegyi analízis alapján egyértelmű, hogy a lengyelországi táborokban lévő állítólagos gázkamrákban nem folyhatott tömeges elgázosítás. Érdemes elolvasni továbbá Ernst Zündel perének jegyzőkönyvében szereplő számos tanúvallomást. Több mint elgondolkodtató. David Irving írásait is érdemes lapozgatni, illetve előadásait megnézni a neten... Hogy aztán ki milyen következtetésre jut belőlük, az mindenkinek a saját ügye. Az viszont biztosnak látszik, hogy a dolgok nem egészen úgy történtek, ahogyan az a tankönyvekben szerepel. No de a legtöbb történelmi eseménnyel így van, hiszen tudjuk, a történelmet a győztesek írják...
2014. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!