Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Élnek még egyenes ágú Habsburg...

Élnek még egyenes ágú Habsburg leszármazottak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Habsburg Ottóról tudok, és a fiáról, idősek már mindketten, de van még azon kívül utód ebből a családból. Ottó néhány éve meglátogatta a középiskolámat, és Keszthely díszpolgára lett. Meghívták, hogy meséljen magáról és azokról az időkről, amikor fiatal volt, és hogy milyen volt akkor az ország. Amolyan rendhagyó történelem óra volt.
2010. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, itt a link a képekről, ha érdekel: [link]
2010. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy élnek! Habsburg György Ottó fia pár éve Magyarországon nősült.Jelenleg is itt él a családjával(ha jól tudom van 2 gyermeke is)de utána néztem...

Magyar állampolgár lett.lásd wikipédia

[link]

Ezenkívül élnek még Habsburg Ottó gyerekei.Másik fia Károly jelenleg Ausztriában él,és a lányai közül is ha jól tudom 3-an ott élnek...5 lánya,2 fia,és sok unokája van...

2010. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15:43-as vagyok.Azért a fiát nem tartom idősnek hisz csak 46 éves.A legidősebb lánya Andrea 1953-ban született ő is csak 57 éves...Szóval van élő rokon...
2010. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mondjuk azt nem tudtam, hogy ennyi idős a fia :) azt hittem, idősebb lehet.
2010. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Egyenes ági:-).
2010. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyenes Ági :)
2010. jan. 18. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdés ebben a formában kissé pontatlan, mert egyenes ági leszármazottakról csak egy konkrét személy esetében van értelme beszélni. Tehát pontosan melyik Habsburgra leszármazottaira vagy kíváncsi?
2010. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végülis IV. Károly fiaira és unokáira vonatkozott a kérdés, látom élnek még szép számmal. Gondoltam csak egy-egy halvány kapcsolat maradt meg.
2010. jan. 18. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Neki vannak bőven:

[link]

2010. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!