Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen neveléstudományi,...

Milyen neveléstudományi, történettudományi, művészettörténeti, néprajzi, esetleg társadalomtudományi folyóiratokat ismertek, ahol fizetnek a megjelentetni kívánt tanulmányokért?

Figyelt kérdés
Az én kutatási témám meglehetősen interdiszciplináris, ezért vagyok kíváncsi mindegyik területre, de főleg a neveléstudományra. Van már tanulmánypublikálási tapasztalatom, de eddig a 6 írásból 1-ért fizettek (azért viszont elég szépen :-). Tudom, igazából ez csak honorárium (nem pedig bér), de számomra jól jön az is, mivel viszonylag alacsony közalkalmazotti fizetésem van.

2014. szept. 15. 20:27
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem a legtöbb folyóiratnál úgy állnak hozzá, hogy örülj, ha publikálhatsz, és azért őket sem veti fel éppen a pénz, úgyhogy talán nem az a legmegfelelőbb módja ez a fizetéskiegészítésnek - teszem hozzá sajnos.
2021. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!