Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a különbség a /dematerializ...

Mi a különbség a /dematerializáció/ és az /annihiláció/ között?

Figyelt kérdés
A dematerializációt tudom hogy mi. Az annihilációt nem tudom hova tenni.

#annihiláció #Dematerializáció
2014. nov. 21. 06:48
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
Teljes megsemmisülést kellene jelentenie, az anyag-antianyag reakcióra szokták használni, mikor az anyagból semmi sem marad, csak nagy energiájú fotonok.
2014. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én speciel a "dematerializáció" szót még sosem hallottam, szemben az annihilációval, amit Wadmalac jól elmondott.

Ez valami bölcsészeti kifejezés lehet, ha ebben a kategóriában van. Olyan, mint az "objektiváció", lehet, hogy épp annak az ellentéte...?

2014. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Egyébként a dematerializáció egy test szerkezetének alkotórészekre történő szétbomlása, a molekulák sérülése nélkül. Vagy hasonló.

2014. nov. 25. 06:08
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Ebben a formában még én sem hallottam.
2014. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!