Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek mekkora mértékben...

Szerintetek mekkora mértékben tehet arról az az ember aki mély szegénységben él?

Figyelt kérdés
Tudom ezt a témát több oldalról meglehet közelíteni,és szubjektív a megítélése.Segítő munkakörben dolgozom egy alapítványnál,és sok esetben tapasztalom,hogy a gyermek piszkos ,és a ruházata elhanyagolt,az a szülők viszont aránytalanul jól öltöznek.Az ilyen szülőket a főnökasszonyom sajnálja(így kompenzál címszóval). Ti,hogy látjátok?Minél több véleményt várok!!!!

2014. dec. 19. 18:21
 1/5 TallandThin Boy ***** válasza:

Én olyan szülőt is látok, aki segélyből él, de a cigifüstöt belefújja a páréves gyereke arcába.


Egyébként az a szegény, aki nem dolgozik vagy nem tanult. Aki 8 általánost végzett az ne háborogjon, hogy nem kap 300 ezres fizetést.

2014. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vastagon szedettre a válaszom, hogy 5 és 95% között, egyénenként változó...


A vékony betűsre: normális szülőnél éppen hogy bőven fordítva van szerintem meg. Inkább én járjak topisabb ruhában, de ne a gyerekem szenvedjen hiányt, ne a gyerekemet csúfolják a ruházata miatt...

2014. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valakinek esélye sem volt soha kilépni belőle. 3rd world children.

Ott nem látom mit tehetne bárki

2014. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

"Az Élet 10%-a, ami veled történik, és 90%-a, ahogyan reagálsz a történésekre."

(John C. Maxwell)

2014. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

ez a gyerek 10-20 év múlva ugyanilyen lesz és annak is leszu 6 gyerek akik fohgnak még 6 gyereket szülni...


az öntudatlan ember nem tud változtatni a sorsán. haragudni rá ezért olyan, mitn haragudni egy kőre, mert leesik ha feldobjuk.

2014. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!