Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tudtok nekem ajánlani valami...

Tudtok nekem ajánlani valami jó könyvet, ami tisztitja az elmét, és motivál, tapasztalatot ad át, irányt mutat stb. valami budhista, kungfu, vagy hasonló tapasztalt mesterektől?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok es nem talalom a helyem a vilagban, valamilyen bolcs emberek tapasztalairol szivesen olvasnak hatha tanulok tolluk
2015. jan. 1. 15:03
 1/1 anonim válasza:

A világban most ott van a helyed ahol a szeretteid.Amennyiben nincsenek szeretteid,akkor a hely ahol élsz ellenséges.Ezért vágysz máshová.Nem probléma.19 évesen én is ezt gondoltam.Azóta eltelt 30év.Most ott vagyok ahol a szeretteim(családom).Az út amelyet azóta járok mindig visszavezet ide.Innen indultam.Ide jutottam vissza.Nagy kör volt hidd el.Közben megkaptam a fele királyságot(apám halála) meg a királykisasszonyt(feleség).Megszületett a királyfi a fiam.

Aztán jött a sárkány és elvett mindent(válás).Le kellett győznöm a sárkányt aztán megtaláltam önmagam (újra megnősültem).Így kezdődött a másik élet.Ami már nem a mese.Sohasem volt mese mindig azt hittem ez a valóság!

2015. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!