Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van, hogy ami rossz,...

Miért van, hogy ami rossz, abban általában jók vagyunk mi magyarok?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy EU-s és világviszonylatban is jók vagyunk az elhízásban,a mozgásszegény életmódban, az alkoholizmusban, a dohányzásban,az elégedetlenséggel magunkkal és az országgal kapcsolatban,a pesszimizmusban, a kishitűségben, még mindig jók vagyunk az öngyilkosságban, nincs önbizalmunk,a beszélt idegen nyelvek területén,a rákos megbetegedések és azok halálozásában-nálunk kevesebben gyógyulnak ki belőle.

Máshol akkor is többet mosolyognak ha rosszabb körülmények között élnek !


Szóval miért van az, hogy ami rossz,negatív abban mi magyarok általában véve elég jók vagyunk? És sok nemzetet utasítunk magunk mögé !



2015. jan. 4. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A többit nem tudom, de az elhízásban kizárt, hogy Magyarország legyen az első. Tudtommal Amerikában van a legtöbb kövér.
2015. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
ma 14:45-ös: Amerika nincs az EU-ban!!!!
2015. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a leírtak finoman szólva nem függetlenek egymástól...

Egyébként tényszerűen messze nem biztos, hogy Magyarország minden fölsorolt szempontból valóban annyira rossz, mint írtad.

Most majdnem tautológia, de írhatom, hogy túl pesszimistán látod a dolgokat!.. :D

2015. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint egy magyar ? :-)
2015. jan. 5. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
;)
2015. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vree ***** válasza:

Én még abban is rossz vagyok, hogy rossz legyek, ezért jó vagyok. :(


Mekkora kudarc.

2015. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vree ***** válasza:
UI. Ilyen az, amikor az ember felfelé bukik.
2015. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!