Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a gépemnél azt írja hogy...

Ha a gépemnél azt írja hogy az internetem az 1Gbps-az jónak számít vagy nagyon rossz? Általában 2.5m/s el tölt le. Ám van hogy fifa közben nem tölt be és ez a net hibája. Az én netem a nagyon elavult vagy ez jó?

Figyelt kérdés
Szóval ha játékost keres néha nem talál.Meg néha laggol néha nem de szerintem ez az ellenfél hibája.Más játékonál nem vettem észre nagy pinget se laggot.

2014. dec. 24. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

egy Gigabit/s (1000Megapit/s) sebességű a neted, de csak 2,5 Megabájt/s-el töltesz le?

ejha

Én az 50 Megabites netemmel 6 Megabájtot szedek másodpercenként...

2014. dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és ez mitől van?:D Lehet attól hogy wifin rávan még csatlakozva 1 laptop,4 telo, és 1 tab?
2014. dec. 24. 19:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az más, hogy milyen az internetszolgáltatásod, meg hogy mennyi a maximális sebessége a hálózati kártyádnak.
2014. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam mennyi a maximális sebessége?
2014. dec. 24. 19:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy azt írja ki a rendszer.

Az előfizetésed ettől független.


Egy speedtest.net-el mondjuk ki tudod kb mérni, hogy hozza-e azt amire előfizetsz.

2014. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát a speed test most azt írta h 50.De szerintem most csak azért mert adtak ingyen karácsonyig:D amugy 3 sincs:D
2014. dec. 24. 19:23
 7/17 coopper ***** válasza:

Szia.


A géped hogyan irja azt az 1 Gbps-t ?


Mert szerintem az a hálókártyád sebessége, tehát 1 gigabites hálókártya van a gépben (Mint elég sok embernek).


A net sebessége az más dolog.


Higgyél a speed testnek. Annyi a NET sebességed.


Vagy a másik dolog megnézed a szerződésben, hogy melyik szolgáltató melyik csomagja van megrendelve/bekötve és az alapján kell megnézni a szolgáltató honlapján a maximális sebességeket és a garantált sebességeket.


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia:)

A vezérlőpultnál a hálózat és megosztás központ. Ott Kapcsolatok: Helyi kapcsolat és ott írja hogy Sebesség:1Gbps meg ipv4 kapcsoaltot v6 stb

2014. dec. 24. 19:35
 9/17 A kérdező kommentje:
És hiszek a speed tesztnek de szerintem most meggyorsították a karácsony miatt
2014. dec. 24. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:

kérdező

te nem tudsz sebességet mérni, valld be :) azt sem tudod mit nyomkodsz, mit nézel...mit látsz :)


1: vedd elő a szerződésed és olvasd el milyen sebességű internetre vagy előfizetve.

2 Egyetlen egy géppel (a többi legyen kikapcsolva) hálózati kábellel kapcsolódva a netre mérj sebességet a Speed test-el.

Ha a mért eredmény és a szerződésben foglalat adatok megegyeznek akkor oké. Ha nem, akkor olvasd el az apró-betűs részt is , hogy mennyi a Garantált le/fel sebesség ...

2014. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!