Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi jut eszedbe, ha meglátsz...

Mi jut eszedbe, ha meglátsz egy kövér nőt az utcán?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 08:43
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
55%
az hogy egy kicsit lejebb kell huzodnom
2010. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
De zsír kabátja van.
2010. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
ha igényes és ápolt akkor még lehet csinos is sztem..rengeteg ducibb lánynak nagyon szép az arca..és ha jól öltözködik akkor még jól is nézhet ki.
2010. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
46%

az jut eszembe, hogy ne zabáljak sokat, mert én is így járok...

(mindig az rettent el a legjobban, amikor a lábai X alakot öltenek, és a combjai egymást dörzsölik:-((((((((((((

2010. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, a főnöknőm is kövér, nem is kicsit, van mit leadnia, de nála jobb főnököm még nem volt. Van, aki betegség miatt kövér, van, aki egyszerűen csak trehány, van, aki igenis sokat tesz azért, hogy egészséges alkatot érjen el, ezt ismeretlenül nem tudom megítélni. A viselkedése már más tészta, azt nem kérdezted.
2010. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

na és ha kövér szuszogó hortyogó férfit látunk?:)


mit tartunk egyáltalán kövérnek? Relatív!

Van akinek az M-es, L-es (női 40-42-es ruhaméret) is kövér már! Szerintem meg normális... Nem?

Amúgy nem jut eszembe semmi. Megyek tovább.

2010. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
10%
Én azt utálom, ha enni látom őket. Tök mindegy, hogy nő vagy férfi, felnőtt vagy gyerek.
2010. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen, a kövérek ne egyenek, táplálkozzanak napfénnyel... Barom.


Nekem semmi nem jut eszembe, ha normálisan viselkedik. Viszont ha undorítóan viselkedik, sipítozik és mellé úgy öltözködik, ami számára előnytelen, kilógnak itt-ott dolgai (most nemcsak hurkákra értem, hanem arra gondolok, amikor szándékosan csípőgatyát meg olyan felsőt vesz fel, amiből kivan a melle meg a s*gge), akkor egyből elfog az undor.

2010. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
69%
Pajzsmirigy alulműködése (gyakori).
2010. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
14%
Aki kövér, az káposztát egyen ásványvízzel. Vagy azt se, éhen úgyse halna.
2010. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!