Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi jut eszedbe, ha meglátsz...

Mi jut eszedbe, ha meglátsz egy kövér nőt az utcán?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 08:43
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
51%

Fúúú, ez jó kérdés. Nekem az igénytelenség jut eszembe először. Hogy miért? Mert általában azon a kövér nőn akad meg a szemem, akinek hótt fényes és ragyás a bőre, zsíros a haja, és a lehető legelőnytelenebb ruhákat viseli. (jó bő póló, bő szoknyával). És nem hiszem, hogy nem lehetne egy kicsit feszesebb ruhát felvenni, ami összetartja. És akkor talán nem lenne akkora jelenség, és nem kéne a lesújtó pillantásokat "fogadnia". Aztán meg elkezdem őket sajnálni, és utána meg dühös leszek, hogy siránkoznak, hogy megbámulják őket, de nem sokat tesznek az ellen, hogy megváltozzanak. (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!! és tőlük bocsánat is! :D)


Amúgy sok dundi ember van a környezetemben, és semmi rosszat nem tudok mondani róluk/rájuk. :D (meg ők nem is az "ideális kövérek") És hogy mi számít kövérnek? Az én szememben az a kövér, aki 160 cm-esen 100 centis derékkal/haskörfogattal büszkélkedik, 60-70+ kg, nem képes mozogni, egy megállónyi séta helyett is inkább buszra száll, miközben kifullad... Szerintem az ilyen típusú kövéreknek nem betegség okozza/okozta a bajt, csak a kövérség miatt alakult ki betegségük.

És hozzátenném, hogy férfiak esetében talán azért nem annyira gáz az, ha mondjuk pocakos, nagyobb darab az illető, mert az valahogy azt sugallja, hogy meg tud védeni, biztonságot tud teremteni. :D :D De azért az "ideális kövér" férfira is hasonlóan nézek, mint nőtársára... :D

2010. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Ha normálisan van felöltözve, akkor semmit.

Ha igénytelenül, vagy röhejesen, akkor azt, hogy gáz, de egy sovány nőnél úgyszintén.

2010. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kövér gyerekekről van rossz véleményem.
2010. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!