Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Pszichológus is figyelte a...

Pszichológus is figyelte a csoportos feladatot, szerintetek milyen viselkedésre adtak több pontot?

Figyelt kérdés

a feladat:

összedőlni készül egy toronyépület,mi(10en) vagyunk a mentőalakulat.

kaptunk egy listát az emberekről,akik bent rekedtek (kor,családiállapot,nemzetiség,foglalkozás).

azt kellett megvitatni,ki az az 5,akit kihoznánk (többre nincs idő)


a többiek egymásnak is estek a vitában,én inkább csak figyeltem.amivel egyetértettem,helyeseltem,de nem vagyok olyan,aki mindenáron szóhoz akar jutni.


2015. márc. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen ügy miatt vagy szakmai területen teszteltek . Pénzügy , vállalati tréning , csoport vezetői alkalmasság tv vetélkedő casting ?
2015. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja,ez lemaradt.egy rehab központban volt,állásinterjú része(ápolónő vagyok) a helyszín pedig Svédország.
2015. márc. 13. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát… Szerintem nem vitatkozni kéne, hanem menteni, akit csak lehet, hátha véletlen nem csak 5-öt, hanem esetleg 6-ot is megmentünk, ahelyett, hogy a mindannyian meghalnak…


De ha a Svédek szerint ilyenkor vitatkozni kell, akkor egészségükre…

2015. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megvitatni és vitatkozni között van különbség
2015. márc. 14. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de lényegtelen. Én csak azt akartam mondani, ha összedőlni készül egy épület, akkor nem egy tea mellett kell „megvitatni”, hogy ki haljon meg, és ki nem.
2015. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stratégiai cégnél könnyebb ha tudunk a bent rekedtekről adatot . Visszaeső bűnöző marad , terhes anya jöhet mert ő két élet , elmeháborodott drogos kilőve , súlyos sérültért vagy menthetetlent hagyni kell . A jogász híres ember jöhet mert pozitív reklám később nagy közönség előtt stb . A gyors reagálás számít , helyzet felismerés együtt működési hajlam , esetleg a csoport irányításának átvétele , humánusság .
2015. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

volt a listában pl orvos.

többen mondták,hogy az orvossal kéne kezdeni,tudna segíteni a sérültek ellátásában


bennem az merült fel,hogy nem tudjuk,az épület mely részein vannak,úgyhogy azt kéné kihozni,akit előbb találunk,hiszen nincs idő.

de muszáj volt egy 5ös listával előjönnünk

2015. márc. 14. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:

> „úgyhogy azt kéné kihozni,akit előbb találunk,hiszen nincs idő.”

Amúgy ez a „jó” válasz.

2018. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!