Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a véleményetek Poór Jánosról?

Mi a véleményetek Poór Jánosról?

Figyelt kérdés
Be szeretném szerezni egyik történelmi témájú könyvét, de nem hallottam még a nevéről. Mennyire hitelesek az írásai?

2015. ápr. 29. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n tanszékvezető, a Tudományos Akadémia doktora és a történettudományi bizottságának tagja, szóval eléggé be van ágyazva az akadémiai életbe. Én még nem olvastam tőle semmit (csak az általa szerkesztett Kora újkor történetét, ami elég jó egyetemi tankönyv), de biztosan hiteles történész.
2015. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2015. ápr. 30. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem tanított, teljesen hiteles, felkészült, élőben kissé szórakozottnak tűnhet. Az írásai, amiket olvastam, azok könyedébbek, mint a legtöbb kollégájáé.
2015. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!