Mit gondoltok szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Gondoltam meg érdeklődöm googléba a népvándorlást hogy mi is ez mert azt vettem észre hogy nagyon fel van kapva mostanában facebookon is sok ismerősöm irkálja ki róla a véleményét. Ahogy be írtam több lehetőséget is be adott a google pl npvándorlás 2010-2011-12-13-14stb. Ebből én azt vontam le következttésül hogy ez vólt tavaj is meg az előtt is meg az előtt is meg az előtt is stb valószínőleg mondták is csak le szarhattam nem figyeltem fel rá. De hogy lehet ez? Most 24 vagyok elképzelhető hogy az életkor az ami befolyásolja az ilyesmit? Amíg a tinédzser korból lábadozik az ember csak a farka viszi nem figyel oda az ilyesmire? Mostanába elmélkedek azon hogy az ilyesmik hogyan hatnak ki az életünkre hogy mi a jelentősége egy ilyen hírnek. Korábban ezek a dolgok abszult nem mozgadtak meg. Tény hogy most sem nagyon de legalább általánosan meg érdeklődöm. Az a fura hogy eddig facebokon sem vóltak ki irva ilyesmik de hát az ismerőseim is hasonló korúak nagyrészt és velem fejlődnek egyszere ugyan abban az időben. Lehetséges hogy mindig is vólt népvándorlás és valójában ezek a hírek csak azért értek el hozzánk mert egy bizonyos kor után már érdeklődünk az ilyesmikről?
2015. jún. 27. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Van benne valami, de az utőbbi időkig a világot sem nagyon érdekelte, mert nem volt ilyen jelentős. Például Magyarországra az utóbbi években 20, az utóbbi napokban 40-50-szeresre nőtt a bevándorlók száma.

Azaz eddig téged sem érintett különösebben.

2015. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!