Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mennyire érdemes egyetemen 10...

Mennyire érdemes egyetemen 10 szabad kredit terhére elvégezni ezt?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy a 10 szabad kreditemet "mire költsem el".

Arra gondoltam, hogy mivel engem érdekelnek az ázsiai nyelvek így elkezdek bejárni japánra.

Egyébként ELTE-s vagyok és csak a 10 kreditemet szeretném elütni vele és tulajdonképpen az volna a kérdésem, hogy érdemes bele vágnom, ha semmilyen előtudással nem rendelkezem japán nyelvből?

Egyébként írtam a tanszéknek, próbáltam velük felvenni a kapcsolatot, de nem reagálnak sajnos semmire, ezért kérdezem itt, háthogyha akad itt valaki, aki ért ehhez, ne adj isten japán szakon tanul.

Nagyon örülnék hasznos válaszoknak!



2015. jún. 29. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok japános, de annyit tudok az egyetemi nyelvszakokról, hogy inkább szólnak az adott ország kultúrájáról, meg a nyelv történetéről, irodalmáról, mint a nyelvtanulásról, szóval csak azokon az órákon szerintem nem fogsz megtanulni japánul.
2015. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bevezetés a japán nyelvbe 1.

Nekem nagyon úgy hangzik, mintha ez nyelvi óra lenne.

2015. júl. 1. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem fogja engedni az oktató. Nyelvszakokon gyakori, hogy kitesznek, akkor is, ha bekerültél alapból, végülis ez "ingyenes nyelvkurzus" lenne, amire ott a nyelviskola, nem az egyetem. De egy próbát megér.
2015. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a tanárral beszélj, hogy miről van ott szó.

Illetve akik odajárnak, azoktól érdeklődj.

2015. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!