Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a véleményetek egy filozófi...

Mi a véleményetek egy filozófia másoddiplomáról? Hol érdemes elvégezni ezt a szakot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
50 évesen valami vidéki egyetemen.
2013. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csxeba ***** válasza:
ELTE Bölcsésztudományi Kar
2013. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ha neked való, akkor filozófiát tanulni rohadt jó. nagyon sokat tud adni. viszont ne egy könnyed dolgot várj. elég száraz és nehéz szövegeket kell olvasni sokat. sok logika van.


amúgy ha itthon, akkor szerintem is elte btk.

2013. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már nyugdíjas vagy és jobb dolgod nincsen

Esetleg valami hasznosat nem szeretnél tanulni helyette?

2013. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok és nagyon érdekel a filozófia
2013. dec. 12. 17:17
 6/7 anonim válasza:
Ha anyagilag van valami terved, akkor szerintem vágj bele. Nekem annyira a személyiségem részévé vált amit ez által kaptam. Annyira finomabban látok mindent. Tudományt, etikát, társadalmat. Viszont az szar dolog 30 évesen azon agyalni, hogy miből fogsz élni.
2013. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pázmányon is kitűnő a filozófia oktatás.
2013. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!