Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az emberek miért szeretik...

Az emberek miért szeretik ennyire a zombikat? Miért olyan népszerűek a zombis filmek/sorozatok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem a zombikat szeretik, hanem őket lekaszabolni. Szimplán azért, mert agresszívak. De én pl. egyáltalán nem szeretem a zombis filmeket. meg amúgy nem is ijesztőek.
2015. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahol érzik, hogy ők is ilyenek. A társadalom zombijai. És jó látni a hősöket, akik ki tudnak ebből törni.
2015. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig azert mert az ember legosibb, legalapabb hurjait pengeti, az pedig a tuleles


Mindenki tul akar elni, es latni masokat ezt sikeresen vegrehajtani szorakoztato tud lenni. Nem feltetlen zombik, lehet barmilyen allat, virus, stb, ami szedi az emberi aldozatokat, ha a fohosok a filmben ugyesen tulelnek, az ember azt szivesen vegignezi, mert a szerepbe kepzeli magat es orul, hogy o is milyen ugyesen helytallna, ha eljon a veg

2015. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bűntetlenül, nyugodt lelkiismerettel lehet őket kaszabolni. Nem merül fel kérdésként közben, hogy kinek van igaza. Legyőzhetőnek tűnő ellenfél, mármint van esély a túlélésre általában. Kivéve, amikor már kismillióan vannak.
2015. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!