Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van az, hogy az alsógaty...

Miért van az, hogy az alsógatya felcsúszik miközben a farmer majd' leesik?

Figyelt kérdés
Biztos férfitársaim is tapasztalták már ezen effektust, valaki tud rá tudományos magyarázatot...
2010. márc. 22. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
mert az alsónadrág feszesebben tart mint a farmer
2010. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mert pont akkora a f*szunk alaphelyzetben, hogy a boxer még megakad benne de a farmer már nem
2010. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasonló gondom problémám nekem is volt, csak nekem az hogy le ültem a farmer varrása a fenekemnél be gyűrte az alsógatyát, jó ideje már farmer nadrághoz nem hordok boxer alsót, sokkal jobb semmi gondom bajom nincs így nincs mit bele gyűrjön a fenekembe le ülök így akkor csak a farmer varrása gyűrődik a fenék vájatba de ki is jön onnét, eleinte zavaró volt az hogy a farmer varrása hátul közvetlen a seglyukamat dörgölte, de már nem figyelek fel erre, tehát minden téren jobb boxer nélkül a farmer, fel sem tudnék venni farmer nadrághoz boxer alsót.
2022. jan. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!