Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Melyik korazakban épültek a...

Melyik korazakban épültek a Gízai-piramisok?

Figyelt kérdés

Korai korszak (Kr.e. VIII.-ig)

Archaikus kor (Kr.e. VIII.-tól 500-ig)

Klasszikus kor (Kr.e. 500-tól 323-ig)

Hellenisztikus kor (Kr.e. 323-tól 30-ig)



2016. jan. 17. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Korszakban*
2016. jan. 17. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt Wiki néni is meg tudja neked válaszolni, a GYIK nem ilyesmire való.
2016. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segítettél. Nem volt időm átolvasni az egész cikket, de átfutottam és nem találtam meg, ezért kiírtam ezt a kérdést, hátha valaki gyorsan megválaszolja.
2016. jan. 18. 04:14
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ezt hívják felénk életképtelenségnek.
2016. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. A gízai piramisok a Kr.e. 3. évezred közepén épültek, a te korszakaid az első évezredet fedik le. Ráadásul amiket felsoroltál azok az ókori Görögország időszakai, a kulcsszavak közt is ott van Görögország, de miért? Azt ugye tudod, hogy a gízai piramisok Egyiptomban vannak? A görögöknek semmi köze hozzájuk.
2016. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, félre lettem informálva, tudtam, hogy a gízai-piramisok Egyiptomhoz tartoznak és nem Görögországhoz, csak valahogy ez a kérdés mégis belekerült az ókori Görögországos témazárónkba..
2016. jan. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!