Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egyetértetek az alábbi idézettel?

Egyetértetek az alábbi idézettel?

Figyelt kérdés
"A tömeg hasonló a nőhöz, kinek lelkivilágán nem annyira az elvont értelem, mint inkább a meghatározhatatlan érzelmekre alapított, őt kiegészítő erő iránti vágyódás uralkodik, és aki maga inkább az erős előtt hajlik meg, semmint a gyengét uralja."
2010. márc. 27. 14:32
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés igazságszerint úgy lenne helyes, hogy "Mi a véleményetek erről az idézetről?"
2010. márc. 27. 14:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval a nőkön dölnek el a parl. választások:) Aháá, mostmár értem!
2010. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huh, szerintem nagyon félreértelmezted. Olvasd el mégegyszer :)
2010. márc. 27. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a tér az idő és a tömeg kapcsolata?


Ha jó az idő a tömeg lemegy a térre?

2010. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az idézet szerintem rendben van.
2010. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felületes. Mi az, hogy a nők inkább az erős előtt hajlonganak, minthogy elvont értelmi képességekkel bírnának?

A tömeg így működik, azzal nincs bajom, de az biztos, hogy ezt egy férfi mondta, és az is biztos, hogy a feministák tudnának mit kezdeni vele. :)

2010. márc. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, ezt az idézetet valóban egy férfi mondta (majd elárulom, hogy ki :)), és akkor a nők többsége - véleményem szerint zömmel ma is -, azért hajlik meg az erősebb előtt, mert vele biztonságban érzi magát - ez benne is van az idézetben -, tehát a nőkben nagyobb a biztonságvágy, mint a cezarománia. Ugyanez a helyzet a tömegnél, vagy esetleg a népnél.
2010. márc. 28. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, milyen egyénekből áll.
2010. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!