Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A komplexusokért kik felelnek?

Sándorjános kérdése:

A komplexusokért kik felelnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a szülők tesznek a komplexusok kialakulásaiért (akarva, akaratlan), vagy vagy a gyermek magának fejleszti ki, mint egyfajta alternatív (és emiatt nem minden esetben jó irányú) értelmezését, következményét a dolgoknak?

2016. jan. 30. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ilyen egyszerűen meg lehetne mondani, ki lehetne jelenteni bármit is általánosan, akkor a pszichológus szakemberek kb. felére nem lenne szükség egyáltalán. Senki sem felelőse valaminek konkrétan, mert annyi faktor játszik szerepet ebben az egészben, hogy kizárólag ezek interakciójában lehet bármit is értelmezni.
2016. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 +1!

Ez nem ilyen egyszerű, sőt, semennyire sem egyszerű.

G.

2016. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szülök, a tanarak, a szomszédok, a barátok az ellenségek, a ..... Szoval mindenki csak én a komplexusos vagyok ártatlan és TEHETETLEN!
2016. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!