Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért nem felelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem felelnek meg a nyugisabb, otthonülős pasik?

Figyelt kérdés
Miért kell ilyen egész nap ide-oda rohangálós mérgezett egérnek lenni, hogy az ember "aktív" meg "izgalmas" legyen egy nőnek? Elég sok időmet elveszi a munkám, tanulok is mellette, a szabadidőmben inkább ülök le egy kicsit nyugiban filmezni vagy olvasni, mint hogy étteremből moziba, moziból partiba rohangáljak. Ez miért akkora negatívum?
2015. okt. 24. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mert a lányok ördögök... reaper - the devil is female című szerzemény neked készült
2015. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Két típusú lány van.

Az egyik a szintén pörgős, aktív csajok. Ők természetesen elvárják a párjuktól, hogy kísérgesse őket. Lehet mutogatni a barátnőknek. Természetesen egy ilyen lány nem áll le egy otthonülőssel.


A másik típus az otthonülős lányok. Ők többnyire unalmasnak találják saját életüket, így egy olyan pasit szeretnének, aki kimozdítja őket, és izgalmakat hoz az életükbe.


Az otthonülős férfiak akkor kerülnek csak számításba, amikor képbe kerül a családalapítás, és előnyös tulajdonsággá válik, hogy inkább otthon marad a gyerekkel, mint elmenne kocsmázni a haverokkal. De erre sajnos sokat kell várni.

2015. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell állandóan rohangálni, de számomra egy kapcsolat minősége a közös élmények minőségén múlik. A közös filmezés meg egy idő után nem túl nagy élmény...
2015. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Két szélsőséget írsz le. A kettő között van az aki nem mérgezett egér, csupán a szabadidejét kreatívan tudja eltölteni, néha olvas, máskor kirándul, néha koncertre megy, máskor otthon filmet néz.

Nőként nehezen tudom elképzelni, hogy milyen szerepet szán nekem az életében az a pasi, aki dolgozik, mellette tanul, és ha van egy kis szabadideje, akkor félrevonul, hogy tudjon egy kicsit nyugiban filmezni vagy olvasni.

2015. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Csak a nyugis, otthon ulos ferfiak vonzanak. Az mar mas kerdes, hogy ok nem akarnak engem :'D
2015. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi vicceset nem irtam, de orulok ha legalabb valaki jol erzi magat, ha mar en nem.
2015. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4-es, persze, ha lenne egy nő az életemben, akkor a most magányos dolgokra szánt időm jelentős részét inkább vele tölteném. De azt is inkább csendesebb, nyugisabb körülmények között, nem a városban korzózva ide-oda.
2015. okt. 24. 10:25
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván az otthonülősebb lányoknak megfelelnek.

Ha nincs most időd és energiád egy barátnőre, szkippeld a projektet.

2015. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

"inkább csendesebb, nyugisabb körülmények között, nem a városban korzózva ide-oda"


Kérdés, hogy melyik városban. Ha a szülővárosomban vagyok, akkor én sem korzóznék ide-oda, céltalanul, de egy sétát kettesben el tudok képzelni. De ha mondjuk Párizsba vetne a sorsom, akkor kicsit nyűgös lennék, ha a barátom inkább a szobájában olvasgatna, ahelyett, hogy a városban korzózna ide-oda.

2015. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nyugisabb, otthonülős típusú lány vagyok. Úgyhogy nekem inkább ez jön be, mint aki teljesen különbözik tőlem és gyakran jár kocsmákba, bulikba. :-)
2015. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!