Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az az ember aki nem születik...

Az az ember aki nem születik meg azzal mi lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
"megeszik" egybe kell, wooot, hülye vagyok.
2010. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az eredendő bűn miatt a pokolra kerül :)
2010. márc. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Akkor aki nem hiszi el, hogy tényleg megeszik őket, az keressen rá nyugodtan.. Régen videót is láttam, hogyan készítenek belőlük levest, és eszik meg.

Itt van egy cikk, lehet még többet is találni. Ez speciel a kínaiakra vonatkozik, de akkor is igaz.. [link]

Kösz, a lepontozást.. És köszönet annak, aki kiállt értem :)

2010. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azt akarom kérdezni, hogy ha valaki más születik meg helyetted akkor veled mi lesz?


vagy a tesóm helyett vagy bárki ha ő nem születik meg mi lesz vele?

2010. márc. 30. 13:34
 15/21 anonim ***** válasza:
Kicsit körül tudnád írni az esetet, amire gondolsz? Hogy érted, hogy más helyett megszületni, illetve nem megszületni? Fizikai, biológiai, vagy egyéb értelemben? Elég sok féleképp lehet (?) érteni, amit kérdezel.
2010. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én is megeszem.
2010. ápr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindenki porrá lesz, csak aki nem születik meg, az sokkal előbb mint az átlag.
2010. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szépen fogalmazva pedig a mennybe kerül.
2010. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, ezen én is gondolkodtam már...

hogyha például az én első születési kísérletem sikertelen, akkor meghal a lélek is, vagy a következő testben önt alakot?:O

huh, ez bután hangzik:D

2010. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Lehet ezeken filózni a végtelenségig.

Az élet értelméről, a halál utáni létről, a lélekről, mi az a lélek, mikor hova megy, és mért, vannak e szellemek, van e Isten...


Ezekben a témákban rengeteg teória van, de ez mind csak kitaláció, biztos eredményre nem jutsz egyikben sem.


Nem fogod tudni soha, hogy mi az igaz, max választhatsz magadnak egy választ a sok közül, ami tetszik :)


Szerintem aki nem születik meg az nem létezik és nem lesz vele semmi. Persze a semmit is nehéz elképzelni, úgy, mint a végtelent is nehéz :)

2010. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!