A miskolci Avas dombban valóban földalatti kórház működött a második világháború idején?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a borospincék között járatokat alakítottak ki óvóhelyként szolgáljon. De semmi részletet nem tudok a dologról.
2010. márc. 29. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Még villamost is terveztek, hogy járni fog a domb alatt... asszem, az egyetem, meg a "valami" között...
2010. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kérdésre elfelejtettem válaszolni. Szóval kórházról nem tudok, de kiváló óvóhely lehetett annak idején. Amúgy az egyetemen valamelyik koliból is van lejárat azokba az alagutakba, ha minden igaz, de lehet, hogy tévedek.
2010. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
általános iskolában nekem még azt tanították(1 éve), hogy az avas egy vulkán volt:O
2010. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!