Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi szlávok vagyunk, miért nem...

Mi szlávok vagyunk, miért nem sorolnak minket oda?

Figyelt kérdés
Nyelvileg finnugorok vagyunk,de genetikailag szlávok.

2016. febr. 27. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
84%

"Rendben,Ti maradhattok, mongolnak,töröknek,szírnek,de én leszek inkább horvát,szerb,szlovén. ;))"


Egyetértünk, ez vállalás dolga, lehetsz te oposszum egér is, ha az akarsz lenni, elvégre szabad ország vagyunk, a holdkórosoknak is helyük van a földön.


Magyarországon pedig ma - nagy többségben - magyarok élnek.

2016. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Ennyi.:)) Nincs is jobb hely,mint Vendvidék és Horvátország.:P
2016. febr. 27. 19:01
 23/65 A kérdező kommentje:
21# ,csak neked nem esett le,hogy MAGAD is szláv vagy!!
2016. febr. 27. 19:02
 24/65 anonim ***** válasza:
78%
20# Te meg nyugodtan képzeld magad szlováknak szerbnek aminek akarod, az igazi szlávoknak mindig is egy utolsó magyar leszel, és ott köpik le a hátad amikor nem látod. Félemeletes némely emberben milyen gumigerinc van és mindig annak tartja magát ami épp trendi..
2016. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
Csak nem szlovák vagyok,hanem horvát,szerb,és vend (szlovén).:))
2016. febr. 27. 19:04
 26/65 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván.Ha a horvát határon a személyi mellett nincs egy nyilatkozat, hogy az okmányban ugyan magyarnak titulálnak, de te szlávnak tartod magad, akkor be sem engednek az országba.....

Amúgy gyorsan döntsd el melyik szláv néphez szeretnél tartozni, mert a szerbek meg a horvátok annyira pánszláv testvérek, hogy ha tehetnék taktikai késsel csiklandoznák egymás máját. :D

2016. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Amint írtam,anyám apja horvát volt,apám apja meg szerb.:)
2016. febr. 27. 19:09
 28/65 anonim ***** válasza:
90%

"csak neked nem esett le,hogy MAGAD is szláv vagy!!"


Nem vagyok. Egy nagyapám osztrák származású volt, még német névvel - bár magát magyarnak tartotta - de szlávról nem tudok, bár lehet, de nincs is jelentősége. Ezt nem érted te. Ha nincs szláv kötődése valakinek, akkor mi a lótúrótól lenne az? Nem ismerem a szokásaikat, nem is nagyon érdekelnek. A nyelvet sem tudom, max kb. hogy jebem ti picsku materinu, de azt is csak azért mert kamionosként sokfelé járok.


Fordítsuk meg a dolgot. Mutatok neked egy rahedli románt - sokuk "vérromán" - ilyen nevekkel: Fechete, Suciu, Cozma, Ciorba, Seke, stb. Mond meg nekik, hogy ők meg magyarok.

2016. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
85%

# 27/27 Időpont ma 19:09


Ez alapján én megszoptam, nekem az ilyen közeli őseim 4 különböző földrészről valók...

2016. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
86%
Annak vallod magad aminek akarod, csak azt nem értem, miért akarsz egy egész nemzetet "asszimilálni"?!
2016. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!