Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Magyar Libertáriánusok/Anarcho...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Magyar Libertáriánusok/Anarcho-Kapitalisták?

Figyelt kérdés

Milyen magyar anarchista szerzők, aktív oldalak találhatóak manapság? Bármilyen "ágazat" érdekelne, de főleg a fent említett kettő..


Eddig ezeket ismerem:


[link]


[link]


[link]


Régen még volt a Nemzeti-Anarchizmus, Horváth Martin vezetőségével, az most megszűnt, de helyette született még a:


[link]



2016. okt. 15. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire mindent tudsz már, amit tudni érdemes? Hogy fölösleges hülyeségekre is szánsz időt? Felnézek rád. Én még találok egy csomó dolgot, amit érdemesnek tartok megismerni. Hasznos.


Biztos voltam benne, hogy nagy mellébeszélések lesznek. Egybe belenéztem. Elmondom neked is, mit tapasztaltam.

Korlátozza a versenyt az állam, vagy se? Jött az értelmes kérdés. Majd a leírás, miként néz ki a szabad verseny, mit tesz az állam. Hát nem úgy néz ki, és a rossz állam teszi azt, például a mostani nálunk. A verseny egyenlő feltételekkel zajlik. Ja. Nézd meg a Tesco és a beszállító kistermelők egyenlő feltételeit. És ez még szerény. Aztán meg: az állam megtiltja, ... persze. Megtiltani az ostoba, buta ember, állam teszi. Mert az adott probléma kezelésére semmi más nem jut eszébe. Hiába, ahhoz érteni kéne hozzá.


És ez egy könnyen érthető dolog. A többi kissé rafináltabb. De egy közös bennük, mind szemenszedett félrevezetés. Ehhez képest a tömény heroin jobb. Nem tart soká.

2016. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!