Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Valaki átnézné, hogy helyesen...

Valaki átnézné, hogy helyesen vannak-e a mondatok?

Figyelt kérdés

1.I really wish I could to speak another language.

2.I wish it wouldn't be so cold.I hate the winter.

3.Don't you wish that you don't have to go to work tomorrow.

4.Mrs.Palmer wishes her grandchildren lived nearer then she could visit them more often.



2016. nov. 25. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1. a to nem kell.

2. a wouldn't be helyett én was not ot írnék.

3. Don't you wish that you would not have to...

4. ez szerintem jó.

2016. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. I really wish I could speak another language. To nélkül.


2. Ha jelenleg még nincs hideg, de tudod, hogy az lesz, és azt kívánod bár ne lenne, akkor oké. Ha viszont azt utálod hogy most milyen hideg van, akkor I wish it wasn't so cold.


3. Írd le magyarul, mit is akarsz. Ha azt akarod, hogy "hát nem lenne tök jó ha holnap nem kéne dolgozni menned?", akkor "don't you wish you wouldn't have to go to work tomorrow?"


4. Mrs. Palmer wishes her grandchildren lived nearer so she could visit them more often. A then helyett so.

2016. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom első is hasonlóan látja a dolgokat.
2016. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4. a so szerintem is szerencsésebb, de nem hibás a then sem.
2016. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,amúgy it a wish miatt az igeidő a lényeg,mert azt kellett aláhúzni,hogy melyik ige megfelelő.A 3.mondatongondolkoztam is,mivel nem volt wouldn't opció,csak don't,didn't meg doesn't,de én is wouldn't-re gondoltam
2016. nov. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!