Gender-tudományok CONTRA családtudomány-szak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

ismét némi túlkapásnak tartom, na meg nem véletlenül került Lánci a Corvinusra,mindenesetre sztem szánalmas.


Aki nem tudná: az ELTE-n indítanak egy Gender-tudományok szakot (ill. megy ez tulképpen a Corvinuson is, csak nem ilyen elnevezéssel pont), erre meg ellenpólusként a Corvinuson akarnak egy "családtudományi" szakot. A társadalmi nemmel kapcsolatosan tényleg vannak komoly tanulmányok, de ezzel egyáltalán szintben felveheti a versenyt egy ilyen erőltetett és kérdéses tudományterületű "szak"? Sztem ha már akarnak ilyesmit, azt a Pázmányra kellett volna tenni, de persze értem én, a Corvinus különösen bántja a szemüket.


Azért ezzel két probléma van sztem:


1, ismét oda az egyetemek autonómiája

2, ismét jön egy újabb konzervatív áltudomány


Mi a véleményetek? és azért is cseszi a csőröm ez nagyon, mert ismerek nem egy gender-kutatót, hatalmas elméletek vannak tényleg, és akkor enyhén szánalmasnak tartom, hogy ezt beállítják egy liberális kreációnak, míg ők persze megint az igazi értékek képviselői.



2017. márc. 10. 08:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#1 erre van valami forrásod, hogy Semjén evolúciótagadó? utalt erre valahol?
2017. ápr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
édes istenem :D köszi a linket
2017. ápr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!