Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen forrás vagy esszé...

Mézga Krisztina kérdése:

Milyen forrás vagy esszé lehet a köv. Témában? A riói karnevál szoc. Hatása a brazil nők helyzetére+A brazil femme fatalizmus, a másság, a homoszexualitás, prostitúció hatása a nők társ-ban betöltött szerepére és a katolikus férfisoviniszta társ-ra?

Figyelt kérdés
Főként a nők kiszolgáltatottságát, eszközzé válását kutatom a brazil szegényebb rétegnél összehasonlítva, szembeállìtva azzal, hogy sok esetben mégiscsak a nőiességük felhasználásával, a férfiak manipulálásával, prostituálódással tudnak feljebb lépni a társadalomban. Ezzel azonban a önmagukat morálisan leértékelve.

2017. márc. 28. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem szakdolgozat akar majd lenni a dologból és ehhez kell kutatási anyag?
2017. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. márc. 28. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Akkor talán a házi feladatok közé kéne írni, mivel ez nem tudományos kérdés.
2017. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, a riói karnevál hogy jön ide, szerintem neked a Dél-Amerikai spanyol (és portugál) társadalom egészével kellene kezdened.

Amúgy pl. gugli: brazil women suffrage

2017. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Guglizok én rendesen. Nem tettem volna fel ide, ha találnék bármit is. Igaz, nem angolul kerestem a témára. A karnevál úgy kerül ide, hogy a favellákban élő nők kiugrási lehetőségei közé tartoznak a szambaiskolák, maga a karnevál, ami teret nyithat a modellkedés-filmszínészet, de a prostitúció felé is. Lehetőség 6gyan a felemelkedésre, a valóság azonban a még mélyebbre süllyedés leghetősége is.
2017. márc. 28. 16:16
 6/6 A kérdező kommentje:

Utálom, h nincs lehetőségem a kommentet javítani..., de ez egyéni szocproblem.

Kösz az ötletet:felrakom a házifeladatok közé.

2017. márc. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!