Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen szókép az "egészségügyi...

Milyen szókép az "egészségügyi séta"?

Figyelt kérdés
Egy barátom a kórház közelében lakik, és egy zárójelentésért kellett bemenjen. Rég volt levegőn, így gyalog ment. Azt mondta, itt az ideje egy kis "egészségügyi sétának", jelezve azt, hogy mozog egyet, illetve arra is célozva, hogy ez a séta a KÓRHÁZba lesz. Ilyen esetben milyen szóképnek nevezzünk a címben írtakat? Sajnos nekem nem ugrott be... remélem érthetően írtam le.

2017. máj. 18. 06:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Jaaaaj...külön írtam: megérdemlitek. Még mielőtt azt tanácsolnátok, tanuljak meg magyarul...
2017. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10-es en a kerdezo stilusa miatt kaptam fel a vizet es adtam olyan valaszt amilyet.
2017. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 jinmao2 válasza:
#12-es ! Milyen stílusban kérdezett ? Én nem kaptam fel a vizet ! Teljesen normális hangnemben van megkérdezve !
2022. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!