Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Atlantisz területének beazonos...

Atlantisz területének beazonositását, lehet-e pénzben meghatározni?

Figyelt kérdés
Meggyőződésem, hogy ismerem a koordinátákat annak a területnek, melyen a legendás Atlantisz megtalálható. Több médiát és intézményt már megszólitotam, mindenki azt szerette volna, hogy áruljam el a koordinátákat, de tárgyalni nem voltak hajlandók. Szerették volna az információt grátisz.
2010. máj. 28. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Eleve már rengeteg Atlantisz-megtaláló van, ezért senki sem fog fizetni - meg mire lenne jó, ha fizetnének, csak kidobott pénz lenne, ami soha nem térül vissza.
2010. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Adok érte 5000 márkát.
2010. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk megér tíz millió eurót. Persze garantálnod kell tudnod, hogy a koordináták valóban Atlantiszt rejtik ...
2010. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
adok érte egy hasznást telefont egy 10 darabos HALLS cukorkát,320FT ot és ha nagyon szeretnéd akkor egy 12 darabos szinesceruzakészletet!
2010. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én felajánlok egy bontott Barkaszt és 5 kg juhtúrót.
2010. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet ...kérhetsz x%-ot a bevételből ;)
2010. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Elöször is el kell mondanom, hogy nagyon valószínü, hogy tévedsz vagy csaló vagy.


Évezredek óta keressük Atlantiszt és eddig már sok-sok ember próbálta, de még nem találta meg, tehát nagyon valószínü, hogy te sem fogod. Az is gyanús, hogy el akarod adni a koordinátákat, hiszen ha én lennék egy kalandos régész aki megfejtette az évezredes titkot, akkor odamennék és magam nézném meg, nem adnám el csakúgy a koordinátáimat pénzért akárkinek.


Szóval ha tényleg tudod hol van (és egyáltalán valóban létezik a hely) akkor inkább keress társakat és kutasd fel.


Ha meggyözödésed, akkor ajánlj zálogot: mondjuk nagy pénzösszeget vagy lakást cserébe, hogy ha tévedsz akkor az a társaidé, akik feleslegesen fektettek sok munkát a megfelelö helyre jutással.


Szóval szerintem csak egy egyszerü csaló vagy, de ha tévedek és felfedezed Atlantiszt, akkor bocsánatot fogok kérni.

2010. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Atlantisz területének beazonositását, lehet-e pénzben meghatározni?"


Ez mégis mit jelent? Azt szeretnéd tudni, hogy meghatározható-e Atlantisz beazonosításának értéke? Vagy mégis micsodát?


Egyébként kétlem, hogy egy olyan személy be tudná azonosítani, aki még egy kérdést sem tud normálisan megfogalmazni...


Annak a vesszőnek a kitevése az egyébként amúgy is értelmetlen egyszerű mondat közepére pedig valóban nem mindennapi leleményességről árulkodik.

2010. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is tudom, a Balaton alatt van Fonyódnál.
2010. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
én sem értettem a kérdést,nem volt jo feltéve-én ugy gondolom a mai Azores szigeten van,ami ott volt elotte,én azt nem értem életek miért telnek el ugy hogy valamit bizonyitsunk aminek nincs jelentösege?Mert kihatással nem lenne ránk,az biztos.....
2010. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!