Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Pszichológia szakosok! Tudtok...

Pszichológia szakosok! Tudtok ajánlani olvasmányokat?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha itt könyveket ajánlanátok. Mivel nem vagyok pszichológia szakos, de érdekel a téma eléggé, ezért örölnék, ha a köynveket nehézségi / épülési sorrendben írnátok.


Amiket olvastam eddig:

Fodor Miklós: Lényegretörő pszichológia

Keményné Pálffy Katalin: Bevezetés a pszichológiába

Sigmund Freud: Pszichoanalízis

Továbbá olvastam pár fejezetet Atkinson pszichológia könyvéből, és számos cikket, meg hasonlókat.


Viszont nem foglalkoztam vele az utóbbi időben.


Olyan olvasmányokra lenne szükségem, melyek érdekesek, alaposak, átfogóak. Melyeket szerettetek, és melyek meghozták a kedveteket az egészhez. Melyek meghatározóak voltak számotokra, azaz valami pluszt adtak az életetekhez, azóta is eszetekbe jut gyakran belőle 1-1 mondat, gondolat. Ha ajánlatok könyvet, mondjátok, hogy nagyjából hányadik féléves olvasmányok, vagy mikortól ajánljátok. Jöhetnek regények is (mint pl. a Virágot Algernonnak).



2017. nov. 14. 09:25
 1/3 anonim válasza:
0%

Nézd meg a YouTube-on az

- Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

- Lelki bajok, megoldások

- Mire jó a hipnózis

sorozatokat


Könyv: Az ötödik Sally, A képzelet energiája

2017. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Irvin D. Yalom
2018. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bruno Bettelheim: Az elég jó szulo

John Holt: Why Children Fail

Ranschburg Jenő osszes műve

2020. okt. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!