Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a pszichológiai oka annak,...

Mi a pszichológiai oka annak, hogy valaki mindig pofára esik?

Figyelt kérdés

Folyamatosan olyan embereket vonzok be, akik foglaltak. Szerencsére ez mindig az előtt kiderül, hogy lenne is valami komolyabb a szimpátiából, de már nagyon elegem van abból, hogy állandóan én koppanok. Van erre valami pszichológiai magyarázat, hogy miért mindig az elérhetetleneket vonzom be? Vagy van ennek a jelenségnek olyasmi neve, mint az Elektra komplexusnak például?


(Esetleg annyi a tudomány az egész mögött, hogy régimódi vagyok, pedig manapság már mindenki több szálon játszik? xD)



2018. márc. 26. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Tippre 25 körüli egyetemet végzett nő vagy, egy ideje már dolgozol.


Jól sejtem?

2018. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen nyílt jelenség semmilyen lélektani vagy rejtett oka nincs . Az elképzelések tervek és a vágyak teljesen mások mint a valóság . Több ember van kapcsolatban a környezetedben mint önálló vagy aki tetszene nem a hatásodra reagál . Az életben egyre kevesebb izgalmat adó esemény történés zajlik minél jobban korosodunk . Fiatalon merészebbek szabadabbak vagyunk , aztán jönnek a kapcsolatok azok zűrjei egyéb fura események nem fantáziálunk annyit és nem bizalmaskodunk mert arra könnyen ráfaragunk .
2018. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A "25, egyetemet végzett" stimmel, meg a nő is, a dolgozik az pedig félig-meddig.


De ez tíz éve is ugyanebben a cipőben jártam, mint most.

2018. márc. 26. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Nembaj bejött :) Van egy elméletem erre... nincs komoly tudományos alapja, így meg sem osztom inkább. :)


Viszont lehet félreértettem, most az van, hogy rádmoccannak a barátnős férfiak? Vagy pedig Te kezdeményezel, és kedvesen elhajtanak kövér krokodilkönnyekkel, "Van barátnőm" jeligével. ?

2018. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hátő. Hogy is van? :D


"Változz és megváltozik minden; nincs mibe kapaszkodj."

2018. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Három fajta eset szokott lenni:

-Van konkrét kiszemeltje, de míg az nem jön össze, addig se szeretne unatkozni.

- Eleve foglalt, és úgy környékez meg.

- Én kezdek el vele barátkozni, de már foglalt. Ez utóbbi a nőknél szokott lenni. :D

2018. márc. 26. 23:04
 7/10 A kérdező kommentje:

"Vagy pedig Te kezdeményezel, és kedvesen elhajtanak kövér krokodilkönnyekkel, "Van barátnőm" jeligével. ?"

Ilyen még sose volt, pedig mennyivel könnyebb dolgom lett volna. :D


Elmondhatod az elméleted, hátha közelebb kerülök az igazsághoz. :D

2018. márc. 26. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ez utóbbi a nőknél szokott lenni."


Tehát te nő létedre nőkre is hajtasz? Nincs több kérdésem.

2018. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 csaj 1 pasi egyszerre? Lehet úgy működne. Szép csajt keress és a pasid sem fog ellenkezni. ;) mindenkinek jó lesz és ti lesztek az illuminati 🔺
2018. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a korral jár, így lesznek vénlányok, agglegények.

Előtte meg peched volt.

Talán szélesítsd az ismeretségi köröd, vagy kezd azzal az ismerkedést, hogy - neked van valakid? -

Azért mégis hét és félmilliárd ember él ezen a glóbuszon, bár nem könnyű, de mégis sokan megtalálják a párjukat.

A bátyám kifejezetten azért ment német tanfolyamra, mert sok csaj is jár oda és be is jött neki.

Amúgy meg, csábítsd el azt a férfit/nőt, aztán tartsd meg, oszt annyi.

2018. márc. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!