Okos Bárki kérdése:

Miért volt Magyarország szegényebb még a szovjeteknél is? Tényleg ennyire volt képes Kádár elvtárs legvidámabb barakkja?

Figyelt kérdés

[link]


46.oldal táblázatát nézzétek.



2019. ápr. 9. 11:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Falvaik meg a középkori szintet idézik: [link]


Írd be a Google képekeresőbe: Chinese village.

2019. ápr. 10. 10:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Magyarországon még a borsodi 100%-ban roma falvak is 4-5 évtizeddel verik a kínai falvakat.
2019. ápr. 10. 10:17
 13/17 Wadmalac ***** válasza:

"Hogyan verne minket Kína keményen, ha még a legfejlettebb nagyvárosaiban is 20-30%-os a fürdőszobák és vízöblítéses WC aránya, valamint a csatornázottság szintje is borzalmasan alacsony a nagyvárosaiban."

Olvasd már el rendesen, mit írtam.

2019. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A felhőkarcoló a harmadik világbeli nagyvárosok jelképe lett.


Indiai felhőkarcoloók:


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]

2019. ápr. 10. 10:23
 15/17 anonim ***** válasza:

"Az utolsó hozzászóló nyilván még kis tini, nem tudja hogy országok gazdasági teljesítményét GDP/fő alapján hasonlítják össze, termelését is egy főre jutó száok alapján hasonlítják össze. HA megnézed az adatokat Kína még mindig ott tart mint Magyarország Kádár alatt."


Olvasd el figyelmesen, amit írtam. Pont arról szól, hogy a kínai GDP alacsonyabb, mint a magyar... :D


Ennek ellenére a kínai az nagyobb gazdaság, mint a magyar... ezt szintén leírtam.


Ugyanis ezek különböző dolgok, csak ezt te nem bírod megérteni...


És még magadnak is ellentmondasz, mert Kína is tele van felhőkarcolókkal.


A személyeskedésről meg már jó lenne leszoknod, nem vagyok tini csak azért, mert nem bírod értelmezni, amit írok. Ez nem engem minősít, hanem téged.


Jah, és ha válaszolsz nekem, ne küldd el privátban is...

2019. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Wadmalac ***** válasza:

Óh, most veszem észre, hogy ez ugyanaz, aki velem parasztkodott privátban.

Az önfejű stílusból rájöhettem volna.

Oké, ha ti akarjátok osszátok tovább, de én pszichopatákra nem fecsérelem az időmet.

2019. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mivel a GDP-ben benne van az export, és mivel a hetvenesekben a Szovjetunió volt a világ legnagyobb olajkitermelője, a válasz adja magát.
2019. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!