Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy cikket keresek, ami arról...

Egy cikket keresek, ami arról szólt, hogy csak a leggazdagabb réteg érheti el az egészség és a szépségipar legújabb vívmányait és ezt a jövőre vetítve vizsgálta, hogy társadalmilag milyen elszigetelődéshez vezethet?

Figyelt kérdés
valaki megtalálja nekem? Több éve olvastam, nem találom.
2019. máj. 4. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 8847372729 millióan boncolgatták ezt a témát. Lehetetlent kérsz.
2019. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Linkelj párat, én nem találtam olyat ami kifejezetten erről szól, mármint a társadalmi vonatkozását boncolja arra nézve hova tart ez a jövőben.

- tökéletes ember létrehozása

- egyre kisebb diverzitás, hasonulás

- egyfajta evolúciós folyamat, diszkrimináció

- egyre nagyobb társadalmi különbségek, és spirális folyamat

- etikai kérdések ...

2019. máj. 4. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve milyen cikk? Egy peer reviewed tudományos publikáció, vagy valami Femina magazin agymenése?
2019. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
max. 3 A4 oldalas volt terjedelemre, bulvárosabb, nem ment szakmai mélységekbe
2019. máj. 4. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Így teljesen esélytelen megtalálni.
2019. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legalább valami hasonlót linkelhetnél ha már olyan sok van és foglalkozol a kérdésemmel:)
2019. máj. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!