Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A személyiségünk öröklött...

A személyiségünk öröklött megváltoztatni nem lehet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10. Csak mondom, én vagyok a 7es hozzászóló is. És az egyetlen, aki tudományos cikket linkelt, ami nagy statisztikai analízisen alapult. Neked van egy egyfős mintád, objektív külső rálátással (muhaha), és láthatóan igen nagy önérzeted.

Most még ide biggyeszthetném a tényt hogy amúgy genetiks PhD vagyok, de egy részéről úgyse hinnéd el, mert az neked kellemetlen volna, más részről meg nem is az számít, hiszen tök mindegy, hogy a szakcikket ki linkelte be. (Max annyiban segít, hogy én legalább értem ami le van benne írva.)

2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10, Azért mert kultúráltan fogalmaztad meg a véleményedet, nem dorgálnak le. Viszont tudományos topicban vagyunk, és hidd el több a szakterületen dolgozó kutató mint hinnéd.


Ám ez lényegtelen, de tudományos topicban viszont objektív érvekkel és bizonyítékokkal kell alátámasztani a gondolataidat. Emellett ha a területet már behatóbban kutatták és vannak komolyabb eredmények is, akkor a magánvélemény közlése tájékozatlanság mellett nem célravezető.


Emellett pont az ellenkező irányba haladunk, egyelőre nem hivatalos ikertanulmányok egyre inkább a genetika hatásait helyezik a környezet fölé.

2019. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!