Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A kutya/macska tápok az...

A kutya/macska tápok az emberi szervezetre ártalmasak, semlegesek vagy egészségesek?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekes kérdés, de érdekel, mielőtt valaki megkérdezi nem szeretnék enni csak a kíváncsiság hajt.
2010. júl. 13. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi bajod nem lenne tőle, de azért ez nem embernek van kifejlesztve. :D Meg amiket beleraknak... :D Bár kisebb koromban megkósoltam a szárazat, egyáltalán nem jóóó. Fujj. :D
2010. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ember mindenevő, ezért nem árt, viszont összetételük nem ideális, és túlzott fogyasztása hosszútávon okozhat gondot, igaz, ilyen alapon túl sok vízbe is bele lehet fulladni...
2010. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is megkóstoltam a szárazat kicsinek :P

2010. júl. 13. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok különbség nincs az emberi kajákkal sem. Ha tudnánk miket tesznek egy májkrémbe vagy virslibe.
2010. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állateledeleknek emberi fogyasztásra alkalmasnak kell lenniük, szóval nem leszel tőle beteg.
2010. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom egy neves húsipari cég egyik gyárában dolgozik, ahol szalámikat meg ilyeneket csinálnak (embereknek). Mesélt már pár hajmeresztő dolgot. Persze nem minden silány vagy rossz, de a jó minőségű dolgokat exportra gyártják.
2010. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam kutyaszalámin "Emberi fogyasztásra nem alkalmas' címkét.
2010. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami törvény írja elő hogy emberi fogyasztásra alkalmasnak kell lenniük! szóval nem lehet ártalmasabb mint valami szar MC donaldson hamburger vagy valami!
2010. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Semlegesek. Régen megkóstoltam a száraz macskatápot, nem volt rossz íze, de azért nem ettem el a macskák elől.
2019. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!