Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Adtatok már háziállatotoknak...

Adtatok már háziállatotoknak (kutya, macska) alkoholt?

Figyelt kérdés
es ha igen mi történt?
2010. szept. 5. 16:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
66%
egyszer a kutyám véletlenül ivott alkoholt. nem adtam neki, de nem krédezte meg hogy megihatja-e :) hát berúgott, nem lett baja, de aranyosan cisnálta:D
2010. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

A hugom egyszer energiaitalt kevert a macskak vizebe. Nem tapasztaltam semmi valtozast.:)

Alkoholt a dan dogom ivott, szerette a sort.

Ajanlom a Sivatagi show-t, abban vannak reszeg allatok: majom, varacskos diszno, strucc...:)

2010. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, milyet, mondjuk nem ajánlott, de nem lesz tőle baja :D
2010. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
63%
SOHA!! És piszkosul nyakon csapnám azt, aki csak megpróbálná...
2010. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk az ír szetterünk éjszaka lelökte a pálinkáat a konyhapulról és fellefetyelte.


Be volt állva tőle mint a faék de baja nem lett :P

2010. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Böse ***** válasza:
58%
Ha szereted az állataidat inkább ne próbálkozz. Az ember évezredek óta fogyaszt alkoholt, ezért többé-kevésbé fel tudja dolgozni, de az állatokat könnyű kinyírni vele.
2010. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Utsoló, szerintem a kérdező nem szádékozik megtölteni az állatai itatótálját a legkeményebb pálinkával...:D
2010. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer a macskának a táljába töltöttünk, hogy mit szól hozzá. Megszagolta és otthagyta..


De kaptam már el böglyöt Kinder-tojásos műanyag dobozkával, fúrtam rajta egy lyukat, belecsöpögtettem egy kis sört, úgy hagytam egy ideig, és mikor már el volt kábulva, rákötöztem cérnát, csak óvatosan. Miután magához tért, lehetett pórázon reptetni:D de egy pár perc után engedett a csomó és elrepült.

2010. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon ritkán van itthon alkohol, akkor is csak sör. Egyszer megkóstoltattunk egy fél kortynyit a patkánnyal. Nagyon odavolt érte, de semmi más reakció nem látszott rajta, nem rúgott be, vagy hasonló... Többet nem is kapott semmi alkoholt, a végén még elissza alőlünk... ;-)

Én amondó vagyok, hogy állatnak nem szabad - gyakran. Egyszer-kétszer lehet, de mértékkel.

2010. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
36%
Igen és lehet is neki adni mert semmi baja nincs tőle csak berúgik! ha akármi baja van...mérgezés például akkor ha egy kupak pálinkát beleöntessz a szájába és lenyeli akkor aludni fog tőle és kialussza a betegséget és hányni fog mert kihánnya magából a mérget... most is adtunk neki és semmi baja tegnap adtunk és ma már ugrál:) kivitte a mérget belőle mert kihányta.... akármi van a PÁLINKLA macskánál kutyánál minden betegségre jó!! :)
2014. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!