Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Bio-termodinamikailag van...

Bio-termodinamikailag van racionalitása ilyen módszerrel lehűteni a testet?

Figyelt kérdés

olvasom, hogy szakemberek figyelmeztetnek hölgyeket, hogy kerüljenek bizonyos hűsítő szokást. Arról már hallottam, hogy kánikulás emberek, akik laikusok a fizika,biológia területén olyanokra vetemednek mint forró teát isznak hőségbe. Viszont ilyenről ami ebben a cikkben van én még sohasem hallottam [link]


Honnan vették hogy ilyen szokásai valóban vannak embereknek ? Te ismersz ilyet? Akiről hallottál hogy így hűsíti magát annak ez a módszer bejött? Van természettudományos alapja?


2019. szept. 13. 11:24
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Elmondom, ha azt hiszed, láttad már a világ leghülyébb emberét, biztos, hogy tévedsz.

Bizony, vannak ilyen sötét emberek.

És még akkor is éri a sötét jelző, ha az a dugdosás két legyet egy csapásra módra, nem csak a hűsölés élvezetéért történik. Mondhatni a jégkockás előjáték idióta továbbfejlesztése.


Ott a hűsítő zuhany, a hűsítő ital, mindkettő jóval nagyobb felületen hűt, ez egy értelmetlen és veszélyes baromság.


A forró tea témát kerüld, évekig tartó floodot okozott már itt az oldalon.

2019. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!