Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi ez a hely Magyarorszagon?...

Mi ez a hely Magyarorszagon? Esetleg foldrajzosok?

Figyelt kérdés

Meg kb 6 eve voltam itt egyszer kirandulni, de nem tudom a hely nevet viszont nagyon szeretnek visszamenni.

Budapesttol nem messze van, ez egy hegy es van ott egy kis vizeses is. Azt hiszem "H" betuvel kezdodik a hely neve. Segitenetek?


2010. júl. 15. 01:20
 1/7 anonim válasza:
43%
hát, ahol vízesés van az Szilvásvárad és Lilafüred, hirtelen ezt a kettőt tudom. Szilvás viszonylag közel van.
2010. júl. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó vegyél már elő egy térképet. Tudod, hol van a van Szilvásvárad? A Bükkben.

Ment piros kéz.

2010. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy talán a Holdvilág árok a Pilisben


[link]

2010. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Rám szakadék a Pilisben?

De az most tudtommal le van zárva.A vihar egy kissé tönkre tette a környéket.Jelenleg életveszélyes a megmászása.

2010. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a 09.51-es vagyok.

Bocsi,a Rám szakadék nem "H" betűvel kezdődik.:S

Akkor én is a Holdvilág árkot mondom.

2010. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja akkor Holdvilág-árok. Bár a Rám-szakadék az izgalmasabb!
2010. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszi a valaszokat!!! es tenyleg a Ram szakadek az es fogalmam sincs, hogy miert emlekeztem H betusre, neharagudjatok, ha ezzel osszezavartam valakit. Mar eleg regen voltam ott es lehet azert.

Es akkor most tenyleg le van zarva. En kb augusztus kozepen akartam volna oda menni, szerintetek addigra mar lesz ra lehetoseg?

Udv

2010. júl. 18. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!