Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az igazi ninják képesek...

Az igazi ninják képesek lennének ma is mindent csinálni?

Figyelt kérdés
Ha idehoznánk egy régi ninját, képesek lennének betörni mai házakba, helykre, öldökölni? Gondolom igen meglepődnének, hogy vannak riasztók, meg minden elektronikai dolgok. Képesek lennének vajon betörni helyekre?
2010. júl. 15. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát, amennyire az őrök fel vannak fegyverkezve, és ki vannak képezve, szerintem 1 ninja is elé lenne xD
2010. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2010. júl. 15. 22:35
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Láttam egy olyan műsort, amiben különféle harcművészeteket teszteltek... A ninja olyan feladatot kapott, hogy jusson át egy szobán, amit modern lézertehnikával biztosítottak, ami állítólag áthatolhatatlan... (telerakták minden irányban lézersugarakkal). Ezt a ninja 1 perc alatt teljesítette.

És ez egy ma élő ninja volt, tehát élő személy. Habár az is igaz, hogy ő valahogy látta a sugarakat...

2010. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Emberfeletti képességeik azok nincsenek ugyan, de nagyon sok mindent megtanulnak a ninják (pl. több méter magas sík falon fel"futást", több méter magas kerítéseken átmászást, hangtalan járást, stb.


Éppen ezért Ninjutsu mesteri fokozatot nem kaphat büntetett előéletű személy a magyar szövetségtől.

2010. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Ninja? Én úgy tudtam, hogy szép magyar anyanyelvünkben az nindzsa. :P
2010. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
A lőfegyverek nekik is betettek.
2010. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mozgásérzékelőt nem játszaná ki,legalábbis amíg van teste.A kamerákat északa szerintem simán.Meg a lézert is.Mondjuk ne felejtsük el, hogy akkoriban ők megtanulták pl:kijátszani az őrjáratokat, ilyesmi, de nem voltak felkészítve kamerákra,lézerekre...Stb. szerintem lehetséges lenne, de csak akkor, ha ismerné legalább felületesen a dolgoknak a működési elvét.
2010. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

"nagyon sok mindent megtanulnak a ninják (pl. több méter magas sík falon fel"futást"


Azt meg hogy??

2010. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=ENTJyq4M7J4&feature=fvsr


pl. így. Ez saccra olyan 2,5-3 méter sima fal.

2010. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 natuman válasza:
Figyelj, ez mióta természettudományi kérdés???
2010. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!