Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Segítség pár kémia/fizika...

Segítség pár kémia/fizika feladatban?

Figyelt kérdés

Magántanuló vagyok és ebben a két tárgyban nem vagyok valami jó. Alap dolgokat megtanulok és megértek, használom az internetet is, de vannak feladatok, ahol elakadok vagy vannak dolgok, amikre egyszerűen nem találom a választ.

10.-es fizikáról és 9.-es kémiáról van szó.

Ahol lakom (külföld) nem nagyon tudok tanárhoz menni, meg így is van 2 magántanárom matekból és nyelvből, ez viszont már sok lenne és sajnálnám is, ha anyukámnak erre kéne költeni, mert sem érettségizni nem akarok egyik tárgyból sem, sem a továbbtanuláshoz nem fog kelleni, a vizsgán is csak egy 3-as a cél, de nekem már a 2-es is jó, csak menjek át.


Van valaki, aki ért ezekhez a dolgokhoz és néha tudna nekem segíteni? Privátban küldeném a feladatokat vagy a kérdéseket. Ja és nem azt akarom, hogy valaki megoldja helyettem aztán jólvan, hanem meg is akarom érteni egy feladatnak a megoldását. Alap szinten persze.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.


2019. okt. 23. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ide írd le a feladatot.
2019. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kémiát kúldheted
2019. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!