Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van itt valaki, aki egy...

Van itt valaki, aki egy kisebb labort rendezett be az otthonában?

Figyelt kérdés

Hol és milyen eszközöket, anyagokat szereztél be?

Mit szoktál csinálni velük?



2020. jan. 2. 21:17
 1/4 Z003 ***** válasza:

Hát az eszközeimet főleg Ebay/wish-ről pl az alap felszereléseket lombikok főzőpoharakat lombikok de innen vettem a különböző desztillálókat.


Én főleg elektrokémiával és szerves kémiával foglalkozok azon belül főleg növényi anyagok kinyerésével.

2020. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kéne valami messenger/facebook csoportot csinálni és oda gyűlyteni embereket akik ilyesmivel foglalkoznak.Nekem is van egy kisebb laborom és jó lenne megismerni embereket akik hasonló cipőben járnak.
2022. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Z003 ***** válasza:
Ezt én is támogatnám, mondjuk nem feltétlenül facebook által üzemeltetett platformon, főleg bizalmi problémák miatt. De mondjuk discord, vagy redditen is viszonylag könnyen lehet csoportokat kialakítani, és azok még a személyes adatokat is jobban kezelik.
2022. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csináltam egy dc szervert nem a legjobb de maximum majd kialakul.

Link: [link]

2022. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!